Örümcek Adam Bilka Yayınları Sayı 005 Gel..Hesaplaşalım!

rudolfo

Yeni Üye
18 Ocak 2010
32
289
Merhaba arkadaşlar,

Yoğun iş temposundan ne yazıkki yeni olduğum taramaya bir süredir zaman ayıramıyıorum.Bugün biraz nefes alma şansı buldum. Önümüzdeki hafta birkaç kırmızı bitirmeye çalışacağım.

Bir konuda da özür diliyorum. İndiren arkadaşlar rar dosyayı açtıklarında 003 nolu klasör ile karşılacaklar. Eksiklerden 3 nolu sayı elimde yok ne yazıkki. Ama kendimi o kadar şartlandırmışımki dosya ismini 3 yazmışım. Upload işlemi 40 dakika kadar sürdüğü için tekrar upload etmekle uğraşmak yerine linki rename ettim. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim.

Keyifli okumalar ve iyi pazarlar.

001aqx.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,304
49,801
NeverLand
Bulduğunuz arada çizgi romanı ve bizleri düşünmeniz özverinize en güzel
açıklama olur sanırım.
İşlerinizde kolaylıklar diliyor, paylaşımınız için teşekkür ediyorum.
Not: Kitap ejder'e hediye edilmiş zamanında ama sanırım bizimle paylaştığınızı öğrenince o da çok sevinecektir. :)

rudolfo

Yeni Üye
18 Ocak 2010
32
289
Kitabı açmayalı o kadar zaman olmuştuki,20 seneden fazla sanırım.İnanın kapağı açtığımda yazıyı görünce hem çok şaşırdım hem de içim inanılmaz burkuldu. Ejder benim çocukluk arkadaşımdı, 2 sene önce kendisini genç sayılabilecek biryaşta kaybettik. Mekanı cennet olsun.

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,617
6,031
İstanbul-İzmir
Allah gani gani rahmet eylesin.
Demekki yaptığın güzellik öyle hayra geçtiki rahmetli arkadasında hem dua hem rahmet aldı.
Elin kolun dert görmesin

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,357
53,636
TAM 35
Kitabı açmayalı o kadar zaman olmuştuki,20 seneden fazla sanırım.İnanın kapağı açtığımda yazıyı görünce hem çok şaşırdım hem de içim inanılmaz burkuldu. Ejder benim çocukluk arkadaşımdı, 2 sene önce kendisini genç sayılabilecek biryaşta kaybettik. Mekanı cennet olsun.

Nur içinde yatsın sizinkine benzer bir olay benimde başıma geldi. Geçenlerde eski kitapları karıştırırken kaybettiğim bir arkadaşın hediye ettiği bir kitabı buldum bayaa bir hüzünlendim.:(

dynamo

Onursal Üye
3 Eyl 2009
3,180
4,071
Paylaşım için teşekkürler.

İçindekiler:
- Örümcek Adam - Gel.. Hesaplaşalım!
- Örümcek Adam - Ava Giden Avlanır (2. Bölüm)
- (Superman) - Pompei Sihirbazı
- Örümcek Adam - Enfes Bir Gösteri (1. Bölüm)
- (Superman) - Amazo'nun Darbesi (1. Bölüm)

Yayın Tarihi:

Özet:
Gel.. Hesaplaşalım! : Antika kaçakçısı,geliştirdiği aletle ile örümcekleri kullanarak cinayetler işler.Suç ör.adamın üzerine kalır.Ör.adam bu esrarengiz kişinin peşine düşer.

Enfes Bir Gösteri (1. Bölüm) : Kara Kedi'nin Sırrı (1. Bölüm) de denize düşüp kaybolmuştu.Kara Kedi tekrar ortaya çıkar, baba mesleği hırsızlığa başlar ve müzeden heykel çalar.

hclskn17

Yeni Üye
5 Eyl 2011
28
3
arkadaşlar şu Rapidshare paylaşımları nasıl indiriyorsunuz ben bir türlü başaramıyorum :)