Ultimate Spider-Man Türkçe #42-#43-#44-#45

Aliiii

banned
9 May 2020
14
96
Utimate Spider-Man serisinin #42 #43 #44 #45 sayılarını türkçe bir şekilde ekledim, İyi okumalar :d

USM 42 - Baştan Çıkarıcı Şeyler

USM 43 - Yardım

USM 44 - Kurcalanmış

USM 45 - Suçluluk Duygusu
[/SIZE][/FONT]

Bir sorun çıkmazsa ve sizlerinde isteği olursa seriyi devam ettirmeyi düşünüyorum. Lütfen devam etsin ya da etmesin diye cevap veriniz.
Yeni çevireceğim sayıları buraya koyacağım bilginize!
50.sayıya kadar Tarama Bana Ait Değildir.

Son düzenleme:

Aliiii

banned
9 May 2020
14
96
Son düzenleme:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,678
İstanbul
Aynı mesajı bu konu için de tekrar etmem gerekecek:

Ana mesajda yer alan tüm linkler kaldırılmıştır.

Forum kurallarımızın bir tanesi şu:

9)Başka platformlarda üretilmiş ve kolayca erişilebilir olan çalışmaların bir de Çizgi Diyarı'nda paylaşılmasına gerek yoktur. Üretimi yapan kişinin bizzat kendisi arzu ederse çalışmasını Çizgi Diyarı'nda da paylaşabilir.

Çizgi roman adına üretim yapan pek çok platfom var. Maalesef tüm bunları takip edebilmek mümkün değil. Bazen gözden kaçabiliyor.

Tüm dostlarımızın bu kuralımıza riayet etmesini ve aykırı durumları iletmelerini önemle rica ediyorum.

Ayrıca başkalarınca yapılan çalışmaların, hiçbir atıfta bulunmadan, alıntı olduğu belirtilmeden kendine ait bir çalışma gibi sunum yapılmasını da hiç hoş karşılamadığımı iletmek isterim.

Sağlıklı ve keyifli günler dilerim.

Son düzenleme:

jenofi

Yeni Üye
27 Ara 2023
1
2
Utimate Spider-Man serisinin #42 #43 #44 #45 sayılarını türkçe bir şekilde ekledim, İyi okumalar :d

USM 43 - Yardım

USM 44 - Kurcalanmış

[/SIZE][/FONT]

Bir sorun çıkmazsa ve sizlerinde isteği olursa seriyi devam ettirmeyi düşünüyorum. Lütfen devam etsin ya da etmesin diye cevap veriniz.
Link nerde

atilladehun

Yeni Üye
14 Mar 2019
1
1

USM 43 - Yardım

USM 44 - Kurcalanmış

[/SIZE][/FONT]

devam etsin