I.R.$ 18 - Kate'in Cehennemi

orpa

Çeviri & Balonlama
23 Tem 2015
1,307
30,070
İzmir

I.R.$ 18 - Kate'in Cehennemi

xumb1zj4ixag9i06g.jpg

7gyhldrjhiocg1r6g.jpg

orpa

Çeviri & Balonlama
23 Tem 2015
1,307
30,070
İzmir
Çok teşekkürler.

Benmi yanlış biliyorum bu serinin sanırım başka kitaplarıda var. Fransızca 19 ncu sayı var diye gördüm, ayrıca I.R.$. Team (4 adet) ve I.R.$. - All Watcher - 6 tomes diye serileri var sanırım.

Değerli gandor08 üstadım. Daha önce de belirttiğim gibi I.R.$ Team (4 adet) ve
All Watcher (7 adet) çevirmeyi -şimdilik- düşünmüyorum.
Ben seriyi kendimce tamamlayıp sona erdirdikten sonra 19 ve 20. sayıları da elime geçti.
Ancak başka seri projeleri ile yoğunlaştığım için I.R.$ lara -şimdilik- ara vermiş bulunmaktayım.
İleride eksikleri tamamlamayı umuyorum.

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,952
8,269
orpa üstadım. 18 ciltlik yaklaşık 1000 sayfalık bir eseri bizlere kazandırdığınız izin size çok teşekkür ederim. Serinin biten bir macera bölümü ile son bulması bir nevi yarım kalmamış olacaktır. Bazen değişiklik başka alanlara ilgi alakanın kayması insanlar için ayrıca bir motivasyondur. Nasıl olsa siz, çizgi roman dostlarının yanında olması bizler için bir değerli kıymetsiniz. Bizlere yeni eserler kazandırmak için başka serilere de yoğunluk vermeniz bir nevi yeni eserler için bir müjdedir. Bu seride ve diğer tüm paylaşmış olduğunuz eserler için ayrıca teşekkür ederim. Eline emeğine sağlık. İyi ki varsınız. Sağlıklı günler dileklerimle.