Nintendocu Sayı 5 (Türkçe)

pofpor

Yeni Üye
25 May 2011
22
67
Nintendocu dergisinin son sayısını da tarayıp sizlerle paylaşıyorum. Maalesef 5. sayıdan sonra dergi kapandı. Herkese iyi okumalar.
adszrxm.jpg

Uzun zamandır foruma girememiştim. Herkesten özür diliyorum. Nintendocu'yu okumak isteyen arkaşlar için bütün sayıları tek klasörde buluşturdum. 1-2-3-4-5 bütün sayılar için indirme bağlantısı:

Son düzenleme:

duvarsürüngeni

Aktif Üye
28 Ağu 2011
446
1,054
Teşekkürler, daha önce bu dergiyi incelememiştim. Çizgi romanlar bittikten sonra incelemeyi ihmal etmem. Tekrar teşekkürler. :)

pofpor

Yeni Üye
25 May 2011
22
67
Nİntendo'nun Türkiye'deki ilk ve tek dergisiydi. 3 ayda bir yayınlanıyordu. Kapanmasına çok üzüldüm. Gerçekten kaliteli ve dolu bir içeriğe sahipti.

cobra

Süper Üye
23 Kas 2009
528
1,397
Nİntendo'nun Türkiye'deki ilk ve tek dergisiydi. 3 ayda bir yayınlanıyordu. Kapanmasına çok üzüldüm. Gerçekten kaliteli ve dolu bir içeriğe sahipti.

İçeriği gerçektende doluymuş çocukluğu klasik gameboy ve NES oyunlarıyla geçen benim gibi kişiler için Nintendonun her zaman gönlünde ayrı bir yeri vardır .

AmonR

Yeni Üye
18 Şub 2013
15
18
Çok güzel bir yayınmış. Nintendoseverler için çok güzel bir kaynak. Devam etmemesi yazık olmuş.

Paylaşımınız için teşekkürler pofpor.

pofpor

Yeni Üye
25 May 2011
22
67
Uzun zamandır foruma girememiştim. Herkesten özür diliyorum. Nintendocu'yu okumak isteyen arkaşlar için bütün sayıları tek klasörde buluşturdum. 1-2-3-4-5 bütün sayılar için indirme bağlantısı:
İNDİR: