NABER-mizah- sayı-8 ( Ocak 2018)

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
11,988
315,048
ORGUN VARAN'A SAYGILARIMLA...

Üstadımın yolladığı mizah dergilerini yoğun işlerimin yüzünden ancak tarayıp paylaşıyorum, geç kaldığı için kusura bakmayın.

Saygılarımla.​

Moderatör tarafında düzenlendi:

naber31

Yeni Üye
6 Eyl 2020
5
11
8. ve 9. sayıyı PDF'ye çevirdim, eğer bir hatam olduysa moderatör arkadaşlardan özür dilerim, formatı dilerseniz değiştiriniz. Sevgilerimle.

GüvenGüven

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,093
5,322
Bandırma
8. ve 9. sayıyı PDF'ye çevirdim, eğer bir hatam olduysa moderatör arkadaşlardan özür dilerim, formatı dilerseniz değiştiriniz. Sevgilerimle.

Foruma hoş geldiniz. Başkasına ait CBR uzantılı taramayı PDF yaparak paylaşmak buralarda pek hoş karşılanmaz. Kötü niyetli olmadığınızın farkındayım ve sizi dostça uyarmak ve bilgilendirmek istedim. Emeğinizi ve hevesinizi daha etkin ve daha akıcı alanlara (örneğin tarama yapıp paylaşmak gibi...) yönlendirerek hem kendinize hem de foruma daha çok şey kazandırabilirsiniz. Bu da size karşı duyulan sempatiyi arttıracaktır.

Forumda iyi vakit geçireceğinizden ve kalıcı arkadaşlıklar kuracağınızdan eminim. Tekrar hoş geldiniz. :)

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
"Naber" ismini duyup bir türlü okumak nasip olmayan bir dergiydi; kısmet bugüneymiş. Sevgili Murtaza abi ve Orgun beye teşekkürlerimi sunarım.