Dracula (167 sayfa)

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
12,032
317,711
QNh1Jz.jpg

CKqkDL.jpg

Saygılarımla.​

Son düzenleme:

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
12,032
317,711
Sayın 14lübaba,
mezara girmeden,
arşivimdeki eserleri mezara götürmeden,
bir an önce paylaşmaya,
dijital arşivde ölümsüzleştirerek,
gelecek nesillere bırakmaya çalışıyorum.
Farkında olmadan ,bilemeden yapdıgım hatalar olursa,
BAGIŞLAYIN.
Saygılarımla.

KHANN

Kıdemli Üye
19 Ara 2012
126
277
Sayın 14lübaba,
mezara girmeden,
arşivimdeki eserleri mezara götürmeden,
bir an önce paylaşmaya,
dijital arşivde ölümsüzleştirerek,
gelecek nesillere bırakmaya çalışıyorum.
Farkında olmadan ,bilemeden yapdıgım hatalar olursa,
BAGIŞLAYIN.
Saygılarımla.

Murtaza abi , Sayın Yöneticim , Değerli büyüğüm

Şu tevazunuza , gönlünüzün zenginliğine ve güzelliğine , yaptığınız paylaşımlara artık karşılık gelebilecek söz , övgü veya teşekkür bulamıyorum . İnanın lugatımdaki kelimeler tükendi . Bizleri çok mutlu ediyorsunuz . İyi ki varsınız . Sağolunuz , varolunuz .

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,626
Sevgili Murtaza üstadım; samimiyetle söylüyorum, naçizane arşivimde acaba üstadımın paylaşmadığı bir şey var mı? diye araştırıyorum. Diyarımızda da olmayan bu kitabı bulduğumda sevinmiştim. Ama hızınıza ulaşmak değil, aradaki nefeslerinize bile yetişemiyoruz. Takdir edilesi. Teşekkürler. Elinize sağlık. Sevgi ve saygılar.

husmanX

Aktif Üye
16 May 2011
268
823
Dracula paylaşımı için çok iyi zamanlama.
Şu aralar 3 bölümlük yeni Dracula dizisi oldukça popüler.
Teşekkürler...

enveratak

banned
16 Şub 2022
40
54
Bu kült eseri yüklediğiniz için çok teşekkürler ama sayfaları yazıcıya taratırken 12 92 ve 112. sayfaları taratmamışsınız ya da tarattıysanızda teknik bir sorundan o sayfalar gözükmüyorlar çizgi romanın bütünlüğü açısından o sayfaları taratıp tekrar yüklerseniz çok iyi olur esenlikler.

enveratak

banned
16 Şub 2022
40
54
Üzücü olan bu çizgi roman için yorum yazanların eksik üç sayfa için çizgi romanı yükleyeni uyarmamaları üç ihtimal var birinci ihtimal çizgi romanı okumadan yorum yazdılar ikinci ihtimal çizgi romanı okudular ama eksik üç sayfayı fark etmediler üçüncü ihtimal çizgi romanı okudular eksik üç sayfayı fark ettiler ama uyarıda bulunmadılar bu ihtimal en üzücü olanı.