Tanıyabildiniz mi? - Sıralı Liste

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,324

Tanıyabildiniz mi?
Milliyet Gazetesinin İlginç ve Bilgilendirici Bulmacası
(1 Mart 1981 - 20 Nisan 1981)

Milliyet - Çetin Altan - Bedri Koraman

Tan_yabildinizmi_Mill.jpg

Bunları geçtiğiz yıl sunmuştum. Dağınık kalmasınlar diye bir sıralı liste yaptım.

Tanıyabildiniz mi? - 01
Tanıyabildiniz mi? - 02
Tanıyabildiniz mi? - 03
Tanıyabildiniz mi? - 04
Tanıyabildiniz mi? - 05
Tanıyabildiniz mi? - 06
Tanıyabildiniz mi? - 07
Tanıyabildiniz mi? - 08
Tanıyabildiniz mi? - 09
Tanıyabildiniz mi? - 10
Tanıyabildiniz mi? - 11
Tanıyabildiniz mi? - 12
Tanıyabildiniz mi? - 13
Tanıyabildiniz mi? - 14
Tanıyabildiniz mi? - 15
Tanıyabildiniz mi? - 16
Tanıyabildiniz mi? - 17
Tanıyabildiniz mi? - 18
Tanıyabildiniz mi? - 19
Tanıyabildiniz mi? - 20
Tanıyabildiniz mi? - 21
Tanıyabildiniz mi? - 22
Tanıyabildiniz mi? - 23
Tanıyabildiniz mi? - 24
Tanıyabildiniz mi? - 25
Tanıyabildiniz mi? - 26
Tanıyabildiniz mi? - 27
Tanıyabildiniz mi? - 28
Tanıyabildiniz mi? - 29
Tanıyabildiniz mi? - 30

Son düzenleme:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,639
Önemli bir bilgi kaynağı, öğrenmenin ve öğretmenin başka bir metodu. Toplu olması da isabet olmuş.

Moderatör tarafında düzenlendi:

mehfaus

Kıdemli Üye
5 Ocak 2017
119
196
Merhabalar çok güzel bir çalışma ellerinize sağlık. Bu arşivi pdf veya cbr formatında bir araya getirme imkanınız var mı

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,927
İstanbul
Sevgili Scanfan, ben hiç bir linke maalesef ulaşamıyorum. Acaba sorun benden mi kaynaklanıyor, yoksa paylaşımdaki linkler mi ölmüş?

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,324
Sevgili Scanfan, ben hiç bir linke maalesef ulaşamıyorum. Acaba sorun benden mi kaynaklanıyor, yoksa paylaşımdaki linkler mi ölmüş?

Bende linkler çalışıyor gözüküyor sevgili "Baltimora" üstadım. Tabii bunlar harici linkler değil, 30 adet ÇD konusunun linkleri. Bir de postimage resimleri gözükmüyor, ancak VPN üzerinden görülebiliyor.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,927
İstanbul
Bende linkler çalışıyor gözüküyor sevgili "Baltimora" üstadım. Tabii bunlar harici linkler değil, 30 adet ÇD konusunun linkleri. Bir de postimage resimleri gözükmüyor, ancak VPN üzerinden görülebiliyor.
Bilgilendirme için teşekkür ederim. Eklerin içeriğini göremediğimden Bulmaca dergilerinin olduğu bölüme taşıyıp taşımama hususunda ikilemde kaldım, zira paylaşımınızın bu sınıfa girip girmediğini bilemiyorum. Şayet bu sınıfa giriyorsa, aşağıda linkini verdiğim bölüme ayrı bir başlık açmayı düşünüyorum. Tabi ki paylaşımınız bu sınıfa giriyor ise... Bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim. Sevgi ve saygılarımla teşekkürler.. Bulmacalar - Çizgi Roman Diyarı

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,324
Bilgilendirme için teşekkür ederim. Eklerin içeriğini göremediğimden Bulmaca dergilerinin olduğu bölüme taşıyıp taşımama hususunda ikilemde kaldım, zira paylaşımınızın bu sınıfa girip girmediğini bilemiyorum. Şayet bu sınıfa giriyorsa, aşağıda linkini verdiğim bölüme ayrı bir başlık açmayı düşünüyorum. Tabi ki paylaşımınız bu sınıfa giriyor ise... Bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim. Sevgi ve saygılarımla teşekkürler.. Bulmacalar - Çizgi Roman Diyarı

Bir alt başlığa taşınması fikri çok yerinde sevgili "Baltimora", zaten "Diyar Kütüphanesi" çok geniş bir üst başlık haline geldi, ve ne aradığınızı bilmiyorsanız burada bir konu bulmak giderek güçleşiyor. Alt başlıklara bölünmesi mantıklı. Aslında bu bilgilendirici bulmaca serisi Milliyet gazetesinin bir kültür girişimiydi. İçinde hem Çetin Altan gibi bir entellektüel yazarın hem de Bedri Koraman gibi ünlü bir karikatüristin emeği var. Bu bir dergi olmadığı için (gazetenin içinde basılı olarak sunulmuştu) "Bulmaca Dergileri" yerine "Milliyet gazetesi ekleri" gibi bir bölüme taşınsa daha uygun olur kanaatindeyim.
Saygı ve sevgilerimle.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,927
İstanbul
Bir alt başlığa taşınması fikri çok yerinde sevgili "Baltimora", zaten "Diyar Kütüphanesi" çok geniş bir üst başlık haline geldi, ve ne aradığınızı bilmiyorsanız burada bir konu bulmak giderek güçleşiyor. Alt başlıklara bölünmesi mantıklı. Aslında bu bilgilendirici bulmaca serisi Milliyet gazetesinin bir kültür girişimiydi. İçinde hem Çetin Altan gibi bir entelektüel yazarın hem de Bedri Koraman gibi ünlü bir karikatüristin emeği var. Bu bir dergi olmadığı için (gazetenin içinde basılı olarak sunulmuştu) "Bulmaca Dergileri" yerine "Milliyet gazetesi ekleri" gibi bir bölüme taşınsa daha uygun olur kanaatindeyim.
Saygı ve sevgilerimle.
Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim Sevgili Scanfan. Eseri o kadar detaylı anlattınız ki ben de içimden "bunları Milliyet Eklerine eklemek daha iyi olur." diye geçirdim. :) Sevgi ve saygılarımla...