Milliyet Çocuk Dergisi 1985 Sayı 12

BlackBishop

Çeviri & Balonlama
16 Eki 2010
1,523
13,638
Denizli - İstanbul
56Milliyet_Cocuk_Dergisi.jpg

Keyifli Okumalar...

Son düzenleme:

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,288
LÜLEBURGAZ
vayy şimşek santrfor'u hatırlıyorum... miliyet yayınları daha sonra tam macera şeklinde özel sayısını çıkarmıştı... uzun yıllar önce ciltletmiş olduğum bir albüm içerisinde hala duruyor olmalı... güzel, nostaljik ve değerli paylaşımlar... teşekkürler sevgili BlackBishop... :)

BlackBishop

Çeviri & Balonlama
16 Eki 2010
1,523
13,638
Denizli - İstanbul
vayy şimşek santrfor'u hatırlıyorum... miliyet yayınları daha sonra tam macera şeklinde özel sayısını çıkarmıştı... uzun yıllar önce ciltletmiş olduğum bir albüm içerisinde hala duruyor olmalı... güzel, nostaljik ve değerli paylaşımlar... teşekkürler sevgili BlackBishop... :)

Gürsel Hocam eğer Eric Castel (Şimşek Santrafor) diye aratırsanız, benim de kapaklı olarak derlediğim 4 macerayı forumumuzda bulabilirsiniz...

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,288
LÜLEBURGAZ
çok teşekkürler sevgili BlackBishop böyle güzel bir paylaşım kaçmaz mutlaka arşivimdeki yerini almalı... hem de dört macera... :88:

Baykuş

Yeni Üye
2 Mar 2010
52
26
Yanlış hatırlamıyorsam Şimşek Santrfora arkadaşları "Kay" derdi. Zamanında gollerine alkış tuttuğum bu "beyaz saçlı" golcüyü bir kez daha sayenizde hatırlamış olduk.

Milliyet Çocuk paylaşımlarınızı takipteyiz Blackbishop.
Hepsi için bu vesileyle teşekkür etmiş olayım.

tekira

Süper Üye
20 Ara 2010
621
66
Milliyet Çocuk Dergisi benim gibi 30 yaş üstü olanların ilk göz ağrısıdır. Çok Teşekkürler...