SÜPER JOE sayı-01

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
11,988
315,081

Matbaa hatasından dolayı bazı sayfalar boştur,
bazı sayfalar kesiktir.

SÜPER JOE sayı-01 İLK KEZ
Saygılarımla.

Sayın Yunus Cengel alternatif taraması,
Bende elimdeki eksik sayfaları taradım ve paylaşımınızdaki sayfaları temizleyip yeni bir dosya hazırladım.
Buraya ekliyorum.

Son düzenleme:

Tanerr

Kıdemli Üye
21 Eyl 2018
113
419
Sayın Murtaza5 geçenlerde uyarı niteliğinde bir mesaj yazdınız. Bu gün acaba ben mi yanlış anladım diye tekrar okumak istedim fakat bulamadım. Tam olarak şöyleydi. ( Arkadaslar sadece teşekkür etmek için mesaj yazmayın. Beğen tuşuna basmanız kafi diyordunuz) .Yukarıda yine teşekkür için mesaj yazan arkadaşlar olmuş. Naçizane sadece öğrenmek için soruyorum.Benim gibi sadece okumaktan başka kabiliyeti olmayan bir insanın aramızda bulunan ve bizlere bu inanılmaz çizgi roman dünyasını sunan yetenekli ,kabiliyetli ve konusunda uzman insanlarla oturup ta uzman oldukları konularda kritik yapacak halim yok.Geriye ne kalıyor sayın murtaza5.Mekanik bir şekilde beğen tuşuna basmaktansa ki onuda yapıyorum. Coşkumuzu heyecanımı zı sevincimizi yenemeyip te bize bu imkanı sağlayan yetenekli dahi arkadaşlarımıza, kardeş lerimize bir teşekkür etmek,bir elleriniz dert görmesin demek bir emeklerinize sağlık demek .Bence beğen tuşuna basıp geçmekten çok çok daha pozitif,samimi ve sıcak. Sayın murtaza5 mesajinizdaki konu ile ilgili naçizane kendi fikrimi dile getirdim.Olaki sözleri nizden bir yanlış anlamam olduysa sizden şimdiden özür diler ve bize bu inanılmazları sunan tüm kardeşlerime, arkadaş larıma canı gönülden teşekkür leri bir borç bilir sağlık ve esenlikler dilerim.

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
11,988
315,081
Sayın Murtaza5 geçenlerde uyarı niteliğinde bir mesaj yazdınız. Bu gün acaba ben mi yanlış anladım diye tekrar okumak istedim fakat bulamadım. Tam olarak şöyleydi. ( Arkadaslar sadece teşekkür etmek için mesaj yazmayın. Beğen tuşuna basmanız kafi diyordunuz) .Yukarıda yine teşekkür için mesaj yazan arkadaşlar olmuş. Naçizane sadece öğrenmek için soruyorum.Benim gibi sadece okumaktan başka kabiliyeti olmayan bir insanın aramızda bulunan ve bizlere bu inanılmaz çizgi roman dünyasını sunan yetenekli ,kabiliyetli ve konusunda uzman insanlarla oturup ta uzman oldukları konularda kritik yapacak halim yok.Geriye ne kalıyor sayın murtaza5.Mekanik bir şekilde beğen tuşuna basmaktansa ki onuda yapıyorum. Coşkumuzu heyecanımı zı sevincimizi yenemeyip te bize bu imkanı sağlayan yetenekli dahi arkadaşlarımıza, kardeş lerimize bir teşekkür etmek,bir elleriniz dert görmesin demek bir emeklerinize sağlık demek .Bence beğen tuşuna basıp geçmekten çok çok daha pozitif,samimi ve sıcak. Sayın murtaza5 mesajinizdaki konu ile ilgili naçizane kendi fikrimi dile getirdim.Olaki sözleri nizden bir yanlış anlamam olduysa sizden şimdiden özür diler ve bize bu inanılmazları sunan tüm kardeşlerime, arkadaş larıma canı gönülden teşekkür leri bir borç bilir sağlık ve esenlikler dilerim.

Sayın Tanerr üstadım,
iyi niyetinizi anlıyorum,
ama
hiç bir kimseden ,
hiç bir karşılık beklemeden,
yapdıgımız paylaşımlara
36 bin üyemiz ,
123 bin paylaşıma
kuru teşekkür yazarsa
sitemiz kitlenir
amacımız üzüm yemekdir,
bostancıyı dövmek degildir.
Sitemizde belli kurallar olmasa tam bir karışıklık olur,
el emegi,göz nuruyla hazırlanan yeni eserler ,
arada kaybolur gider.
İlginiz için ,duygu ve düşünceleriniz için teşekkür ederim.

Tanerr

Kıdemli Üye
21 Eyl 2018
113
419
Sayın Murtaza5 konuya şimdi vakıf oldum.
Teknik olarak,site mizin işleyişi ve selameti için bu bir
gerekliliktir diyorsunuz. Bu yönden hic düşünmemiştim. Haklısınız bize düşen de mümkün mertebe kurallara uymak ve sizlerin işlerini daha da güçleştirecek durumlardan sakınmaktır.
Geri dönüş yapıp bilgilendirdiginiz için teşekkür eder
Paylaşım larınızda ve çalışmalarınızda başarılar dilerim.

YunusCengel

Onursal Üye
7 Nis 2020
59
727
Güzel paylaşımınız için teşekkür ederim. Bende ekleme yapmak istedim. Rahmetli Ali Recan'ın Marvel yayınlarının benim gönlümde ayrı bir yeri vardır. Elinizdeki sayıda baskı hatası olan sayfalar ve eksik 1 sayfa vardı. Bende elimdeki eksik sayfaları taradım ve paylaşımınızdaki sayfaları temizleyip yeni bir dosya hazırladım.
Buraya ekliyorum.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Güzel paylaşımınız için teşekkür ederim. Bende ekleme yapmak istedim. Rahmetli Ali Recan'ın Marvel yayınlarının benim gönlümde ayrı bir yeri vardır. Elinizdeki sayıda baskı hatası olan sayfalar ve eksik 1 sayfa vardı. Bende elimdeki eksik sayfaları taradım ve paylaşımınızdaki sayfaları temizleyip yeni bir dosya hazırladım.
Buraya ekliyorum.

Üstat, bu mesajı görmeyecek dostlar olabileceği için yaptığınız çalışmayı Marvel - Çizgi Roman Diyarı başlığında konu olarak açarsanız pek çok kişi faydalanır.

Forumumuzdaki bir eksiği tamamlayan Murtaza ağabeyime ve size çok teşekkür ederim.

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
11,988
315,081
Buraya ekliyorum.

Alternatif taramanız için teşekkür ederim.​