Conan saga 1-97 komple seri

muratusta

Süper Üye
14 Ağu 2012
570
2,148
İSTANBUL
Conan saga 1-97 komple seri

Marvel'in 1987-1995 yıllarında 97 sayı olarak çıkarttığı conan saga komple serisini mediafire sitesine upload etmem yaklaşık 15 saat sürdü. Sevgili dostum SAVOK , GANDOR08 ve ÇİZGİ DİYARI dostlarına armağanım olsun.Elimdem geldiğince seriyi Ç.D na yükleyeceğim.Keyifli okumalar Saygılar sevgiler... :)

Seriyi tamamladım arkadaşlar keyifle okuyun :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,086
36,739
İstanbul
Yabancı dilde çizgi roman paylaşımları böyle derli toplu ve kendi linklerimizle elimizin altında olunca çok hoşuma gidiyor. Nefis bir çalışma olmuş. Harcanan emeğin büyüklüğünün farkındayım. Ama işte bu emek değerli kılıyor paylaşımı. Hele bir de paylaşılan çizgi roman Conan olursa...

Çok teşekkür ediyorum, sevgili muratusta.

Bu vesileyle bir teşekkür de yabancı dilde çizgi roman paylaşımlarına büyük emek veren sevgili gandor08 ve grmnt'ye göndereyim.

12 Şub 2010
15,006
543,709
Mangal gibi yürek, kutsal bir emek

Çizgi roman sevgisi, Conan sevgisi yaptırabilir bunu

Teşekkürü ziyadesiyle hak ettiren bir çalışma, paylaşım

İçten teşekkürler, tebrikler muratusta

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,044
75,431
hiçbiryerde :)
Bismillah deyip 1 numaralı conan saga'ya bastım enter'i.
Gerisine ingilizcem yetmezdi, bıraktım :)
Lal yayınlarının Conan The Barbarian renkli serisinin siyah beyazı bu sanırım.
Büyük emek vererek çok düzgün bir liste oluşturmuşsunuz
sevgili muratusta, her zaman iyi bir kaynağımız olacak bu liste.
Teşekkür ederim, sevgi ve saygılarımla.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,225
Kamlançu
Marvel'ın çıkardığı ve ülkemizde Alfa yayınlarının yayınladığı Conan The Barbarian serisinin siyah beyaz versiyonu. Bir sürü yabancı dilde Conan indirdim ama bu serinin siyah beyaz versiyonu yoktu bende. Teşekkürler adaşım :)

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,094
İstanbul
Böylesine sabır isteyen bir işe kalkışıp dostlarla paylaşılan Conan'lara teşekkür edilmez de ne yapılır?
Sağol dostum.

muratusta

Süper Üye
14 Ağu 2012
570
2,148
İSTANBUL
Vay , ne çok Conan :D Emeğin için teşekkürler kardeş bu kadar sayıyı toplamak zor olmalı.
TARDİS çok haklısın indirdiğim site filepost diye bir siteye yükleme yapıyor.Abonelik isteyen bir site free de indirmek çok uzun sürüyor premium indirmek için (Generator Link Premium) diye siteden 3 - 4 reklam atlayarak tek tek indirmem 2 günümü aldı.Bende indirdikten sonra mediafireye upload ettim siz sevgili ÇİZGİ DİYARI dostlar benim gibi uğraşmadan rahatça indirin okuyun diye burda sadece çizgi roman paylaşmıyoruz arkadaşlığımızı,dostluğumuzu, sevgimizi,üzüntümüzü her şeyimizi paylaşıyoruz.Paylaşmaktanda gurur duyuyoruz sevgili arkadaşlar çünkü burası ÇİZGİ DİYARI saygılar sevgiler..