Martin Mystere Tay Süper Albüm(72) 69-Musa Adında Biri

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
691d.jpg

Sonunda taramasını bitirebildim, epeydir cebelleşiyordum bununla. Kitap eksiksiz ancak ne yazık ki kapağı yok, üstteki kapağı internetten buldum, elinde olan bir arkadaş eklerse sevinirim. İyi okumalar.

Ekli dosyalar

• Atlantis-Tay-No-69__23147750_0.jpg
    Atlantis-Tay-No-69__23147750_0.jpg
    42.3 KB · Görüntü: 48
Moderatör tarafında düzenlendi:

nireng

Çeviri & Balonlama
20 Nis 2010
439
3,788
Ellerine sağlık. Dostlar bugün martin mystere ziyafeti çekecek anlaşılan.

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,518
Nadir bir sayıdır eklediğin, dahası taradığın için teşekkürler .Bende de yok ki kapak ekleyeyim .bakalım şanslı arkadaş kim olacak kapak ekleyen.

nireng

Çeviri & Balonlama
20 Nis 2010
439
3,788
Bu sayının kapağına şimdilik bizden hiç kimse sahip değilse o zaman biz kapak yaratalım dedim
ve aşağıdaki kapak oluşuverdi.

691d.jpg

Fakat bu kapak ve diğer orjinal martin mystere kapakları bizim atlantislerin kapaklarından oldukça sade. bizim kapakların üstündeki imzayı okumaya çalıştım ama "Aslan.." gibi bir isim yazıyor sanki. Acaba Tay yayınları kapakları kendisimi resmetti?

Neyse sanırım bu kapak biri düzgün tarayana kadar idare eder sanırım.

iyi geceler.

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
Bu sayının kapağına şimdilik bizden hiç kimse sahip değilse o zaman biz kapak yaratalım dedim
ve aşağıdaki kapak oluşuverdi.

Fakat bu kapak ve diğer orjinal martin mystere kapakları bizim atlantislerin kapaklarından oldukça sade. bizim kapakların üstündeki imzayı okumaya çalıştım ama "Aslan.." gibi bir isim yazıyor sanki. Acaba Tay yayınları kapakları kendisimi resmetti?

Neyse sanırım bu kapak biri düzgün tarayana kadar idare eder sanırım.

iyi geceler.

Sevgili dostum büyük ihtimal bu kapakları çizen ASLAN ŞÜKÜR isimli çizerimizdir.
Tabii bu konunun duayeni sayın Yener Çakmak daha iyi bilir :)
Onada sorup merakınızı gidereceğim :d

ershin

Yeni Üye
20 Ocak 2013
8
1
Üstadlar maalesef linkler ölü, yenileme imkanı var mı acaba? Macera yarım kalıyor...

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,761
İstanbul
Üstadlar maalesef linkler ölü, yenileme imkanı var mı acaba? Macera yarım kalıyor...

Sevgili ershin,

Macera, dolayısıyla keyfin yarım kalmasın.

Link yenilendi. Lütfen bundan sonra kırık link iletilerini "Kırık link bildir" sekmesini kullanarak gerçekleştirir misin?

Keyifli okumalar!

ershin

Yeni Üye
20 Ocak 2013
8
1

Sevgili ershin,

Macera, dolayısıyla keyfin yarım kalmasın.

Link yenilendi. Lütfen bundan sonra kırık link iletilerini "Kırık link bildir" sekmesini kullanarak gerçekleştirir misin?

Keyifli okumalar!

Çok teşekkür ederim üstadım. Uyarınızı da dikkate alacağım.

Selamlar...