Martin Mystére Lâl Kitap Klasik Maceralar Dizisi 021a - Santa Claus 9000

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,045
75,447
hiçbiryerde :)
"ZONA X" serisini Çizgi Düşler geçen ay yayımlamaya başladı,
tam da bir dostumun bana MM. 21.ciltte
bilinmeyen olaylarla ilgili farklı bir macerasının
olduğunu söylediği sohbetimizden bir kaç hafta sonra.
İşte o macerayı paylaşayım derken
cildin ilk sayısından başlayalım dedim.
Huzurlarınızda bilgisayarın prototipi ve Noel baba hakkında ilginç bilgilerin de olduğu özel bir MM. macerası:
001s.jpg
005gkg.jpg
079fff.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,448
8,399
İzmir
Teşekkürler, sevgili gülen adam. Her zaman derim; sen olmasan Martin Amca okuyamayacağız. Gerçi ben isoHunt torrentten Martin Amca'nın tüm maceralarını indirdim, ama biliyorsunuz ki hepsi de orijinal İtalyanca. Forumdaki tüm Martin maceralarını indirip, orijinal İtalyanca cümleleri photoshop ile balonlama yapıyorum. Ama çok zor, her sayfa için dakikalarca emek gerekiyo. Seri bittiğinde eksik maceraları paylaşacağım. Emeği geçen herkese, başta sen olmak üzere TEŞEKKÜRLER.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,045
75,447
hiçbiryerde :)
Rica ederim sevgili darkwood,
buradaki gönül insanlarına ne kadar
teşekkür etsek azdır.
Çalışmaların için şimdiden teşekkürler...
Bir şey merak ettim, martin'in klasik serisinin renklisi var mıydı,
varsa ondan yapılan balonlama
ne güzel olurdu ama....

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,448
8,399
İzmir
Sayın hocam, maalesef Sergio Bonelli Editore'de biz Türkler gibi siyah-beyaz basıyor kitapları. Nolitta'nın kulağını çektim renkli bas şunları diye ama dinlemiyo kerata. Sadece her 100. macerayı tamamen renkli baskı ile veriyorlar. Yani 100. 200. ve 300. sayılar renkli.

Nitr0

Süper Üye
6 Ocak 2012
211
225
Çok teşekkürler sayın Yeryüzü. Gerçekten de Martin Klasik Maceralar paylaşımlarınızla bizim yüzümüzü güldürüyorsunuz. Allah da sizin neşenizi daim kılsın. Tekrar ve tekrar teşekkür ederim.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,992
13,509
Çok teşekkür ederim sevgili yeryüzü. Sevgili fındıkfınk'ın yayınlanmamaış maceraları paylaşacağı müjdesini de aldık. Buradan ona da şimdiden teşekkür ederim.

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Paylaşım çeşitliğiniz ve emekleriniz çok teşekkür ederim kardeşim.Ellerin bundan başka dert görmesin.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Taramalar koltuğunun altında geldiğinde -henüz adı gülen adamdı- ben bu çocukda iş var demiştim. Şu yanılmama olayını çok seviyorum.. Hele insanın hasını tanıyınca daha da mutlu oluyorum.. Teşekkürler dost..

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Sevgili kardeşim,
paylaşma azminiz ve emekleriniz için gönül dolusu teşekkürler...
Sevgi ve saygılarım sonsuz...

bayrakzaf.gif