Malkoçoğlu VEB Ofset 01 Zoltan'nın Kılıcı

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,023
MBikBE.jpg
6feODX.jpg

tappers

Onursal Üye
24 Eyl 2013
637
2,217
teşekkürler vefalı kardeşim..
bilvesile forumumuzdaki tüm babaların ve baba adaylarının 'babalar günü' kutlu olsun..

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,639
Kasımpaşa
Hangi çizgi roman olursa işte benim en sevdiğim yerden diyorum ama gerçekten öyle...
Malkoçoğlu favorimdir benim.
Bütün yayınlanmış örneklerini görmek muradımdı...
Teşekkürler sevgili Hüseyin abi bu tarama en güzeli.

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,515
Çizgiroman neyse de sizi bu forumda etkin olarak tekrar görmektan inanın büyük mutluluk duydum.Sağlığınızdan veya olaki küskünlüğünüzden endişeli idim.Benim gönlümde ve dahi gözümde duayen bir insansınız.Sağlıkla ve saygıyla Babalar(veya büyük babalar mı demeliyim)gününüzü bu vesile ile kutluyor en kalbi duygularımı iletiyorum.

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,023
Çizgiroman neyse de sizi bu forumda etkin olarak tekrar görmektan inanın büyük mutluluk duydum.Sağlığınızdan veya olaki küskünlüğünüzden endişeli idim.Benim gönlümde ve dahi gözümde duayen bir insansınız.Sağlıkla ve saygıyla Babalar(veya büyük babalar mı demeliyim)gününüzü bu vesile ile kutluyor en kalbi duygularımı iletiyorum.

Sevgili altay yerli kahramanlara olan sevginizi bildiğim için MALKOÇOĞLU'nun (Intikam Yemini) adlı macerasını size ithafen (Tuna Casusu) tadında çift bant ham tarama hazırlıkları içindeyim.Yakın zaman içinde paylaşacağım. :77:

sali38tr

Onursal Üye
14 Nis 2009
586
2,829
ellerinize sağlık Malkoçoğlu'nun bazı maceralarının yeniden taranıp elden geçmesi lazım üstadım müthiş tarama için teşekkürler devamını bekliyoruz saygılar

husmanX

Aktif Üye
16 May 2011
268
823
Bu kitabın ilk çıktığı günleri hatırlıyorum. Dayım almıştı. Çok küçüktüm. Heyecanla okuyuvermiştim.

tahsin

Aktif Üye
10 Kas 2015
334
792
tarama 1.sınıf ötesi.keşke bütün macerları bukaliteye ulaştırabilse. elinize sağlık, çok teşekkürler üstad.