Lombak Sayı 77 (Eylül 2007)

Deejay

Onursal Üye
13 Kas 2009
310
2,844
Mersin City
77lmbk0939475.jpg

Kapağından da anlıyacağınız üzere sayfalarda çay lekesi var ama bu içindeki yazıların okunmasına engel değil..Zaten Mizah dergisi dediğin çay içmeden okunmaz ki :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,316

Teşekkürler ve elinize sağlık, sayın "syntetica". Katkılarınızın devamını bekliyorum.

Dergiden alıntıladığım aşağıdaki çizgi-parodi son yıllarda TV'lerde sıkça rastladığımız reklâmları anımsattı bana (Mesela Kornişmatik!) O nedenle ilk okuduğumda nedense birkaç saniye için, bu durum çok doğalmış da sanki böyle bir alet sahiden var olabilirmiş gibi geldi bana! (yabancılaşma efekti?)

Lombak77_34.jpg

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,748
İstanbul
Gözüken o ki özellikle mizah bölümümüz biraz daha canlanacak. Yeni ismiyle sevgili DeeJay muhtelif mizah dergisi paylaşımlarıyla hemen bunun sinyalini verdi. Taramalar da benim sevdiğim gibi, renkli olunca keyfime diyecek yok. Düzenleme işlerinin önemli isimleri var aramızda. Onların yanınada ukalalık yapmak istemem. Sadece sayfa kenarlarının kırpılması ve belki biraz da sayfa hizalamasına küçük müdahalelerle benim için mükemmel olacak.

Teşekkür ediyorum.

Deejay

Onursal Üye
13 Kas 2009
310
2,844
Mersin City
Matik çok iyiydi be:D:D:Ğ:Ğ

Teşekkür ederim "DeeJay"
sanırım arkadaşlar adını
telaffuz edemiyorlar :d

zamanında hesabı açarken biraz aceleyle açmıştım.."synthetica" yazacakken eksik tuşlamıştım öylece kalmış :) Ben de sağolsunlar yönetici arkadaşlardan rica ettim yeni isim ayarladılar :) zaten çoğu zaman webde bu nicki kullanırım.

lontabi

Yeni Üye
5 Kas 2018
18
26
Efendim bu lombak dergisinin sitedeki diğer sayıları indiriliyor fakat 77. sayıda linkler ölmüş dosya bulunamadı diyor iki linkte de.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,748
İstanbul
bu sayı 77 değil 76 sayı.
emegine saglık yinede ama maalesef yalnis

Dergiyi yeniden indirip künyesini kontrol ettim. İndirdiğim derginin kapak sayfasını da ana mesaja ekledim. Künyeye göre de kapağa göre de 77. sayı bu. Acaba neden 76. sayı olduğunu söylediniz? Bir karışıklık varsa düzeltelim...