The World of Thorgal - The Early Years - 06

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,896

The World of Thorgal - The Early Years - 6. sayı

Evet sevgili dostlar, geldik genç Thorgalımızın 6. sayısına.

Sevgili dostumuz Aster01 sağolsun, bu sayının İngilizce'si çıkar çıkmaz linkini benimle paylaştı.

Biz de hiç vakit geçirmeden bu sayıyı çevirip balonlayarak sizlerle paylaşmak istedik.

Macera çok güzel bir şekilde devam ediyor bu sayıda da...

Senede bir sayı yayınlanan bu yan serinin bir sonraki macerasını da heyecanla bekleyeceğiz.

Keyifle okunması dileklerimle; saygılar, sevgiler..

Çeviri: Lobador

Düzenleme ve Balonlama: Aniror

Fontlar: CCJimLee , CCBattleDamagedOpen

49657357562_c347651832_h.jpg

49657080236_dbe4b60dc7_h.jpg

Son düzenleme:

TOY

Çeviri & Balonlama
9 Eki 2016
533
7,133
Teşekkür ederim... Yeni güne Thorgal'la uyanmakta güzel. Herşey gönlünüzce olsun.

kingburger

Yeni Üye
8 Ara 2017
42
90
ÖNCELİKLE LOBADOR'A TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARAK
NACİZANE THORGAL 35-36 Yİ FRANSIZCA BİLMEDİĞİM HALDE ÇEVİRİCİLER BİRAZDA HAYAL GÜCÜYLE TÜRKÇELEŞTİRDİM.
THORGAL 38 ÇIKTI AMA HENÜZ EDİNEMEDİM.
CRISS VE LOUVE YAN SAYILAR 36 DA BİRLEŞTİ
GENÇ THORGAL 7 ÇIKTI

BİR BABAYİĞİT ÇIKSADA DEVAM KİTAPLARI ÇIKARSA YA

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,952
8,268
Üstadım bu şahane eseri bizlere kazandırdığınız için teşekkür ederim. Eliniz yüreğiniz dert görmesin. Sağlıklı günler dileklerimle.

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,896
Sayın Lobador,
Devamından haber var mı?
İyi günler dilerim.

Sevgili dostum uzun süredir bırakın çeviri yapmayı çizgi roman okumaya bile pek zaman bulamıyorum. Bildiğim kadarıyla 7. sayı hala İngilizce olarak çıkmadı. Çıkarsa emin olun benimle birlikte siz de okuyacaksınız. (Bir şekilde çevirip yayınlamak için ekstra gayret göstereceğim).

ÖNCELİKLE LOBADOR'A
GENÇ THORGAL 7 ÇIKTI

BİR BABAYİĞİT ÇIKSADA DEVAM KİTAPLARI ÇIKARSA YA

7. sayının İngilizcesi çıkmadı ama değil mi?

Üstadım bu şahane eseri bizlere kazandırdığınız için teşekkür ederim. Eliniz yüreğiniz dert görmesin. Sağlıklı günler dileklerimle.

Çok teşekkürler sevgili dostum. Yarım bıraktığımız bir seri ve aklımda olan yeni çeviriler var ama maalesef şu an için çok ciddi bir zaman sorunumuz var. En kısa zamanda yeniden aranıza geri dönebilmek dileklerimle. Sevgiler.

Aster01

Aktif Üye
23 Şub 2017
434
1,516
The World of Thorgal'ın yan serilerini unutma sakın. Hemi de ingilizce.

Bu dönemde işleri hızla toparlarsınız umarım. Önemli olan ruh sağlığımızı koruyacak mutluluklarımızı arttıracak şeylerle de ilgilenmek gerek. Bunu çeviri/balonlama için söylemiyorum. Hayata bakışımız öyle olmalı. Çoğu kişi farkında değil ama çok çok zor bir süreç yaşıyoruz.

mersan00

Onursal Üye
23 Haz 2011
247
436
Ankara
yeni sayısı zannettiydim,üzüldüm. inşallah küçük kızın serisini çeviren dostumuz, o seri bitince 7 sayıyı da çevirir.