Fairy Tail Türkçe Manga

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa

ft1600x12001024x768.jpg

Bu manga nasıl anlatılabilir ki!

Çoşku, heyecan, dram, sevinç, yemek, aksiyon, dostluk ve elbette bolca kahkaha eşliğinde komedi... gibi bir çok duyguyu içinde barındırabilmekte.

Büyük bir loncaya girmek için evden kaçan genç bir kız,

Ejder babasını arayan genç bir ejder avcısı...

İşte Fairy Tail' in destansı hikâyesi...

17 yaşında hayalinde ki lonca olan Fairy Tail e katılmak isteyen genç büyücü Lucy, sahil şehri olan Hargeon da Natsu adında biri ile tanışır. Ona hayallerini süsleyen loncayı anlatır ve yanlarından ayrılır.
Daha sonra kaçak korsan büyücülerin eline tutsak düşen Lucy, Natsu'nun onu kurtarması ile tekrar buluşurlar.
Yalnız bu kurtarma olayı çok gürültülü olunca askerlerin dikkatini çeker ve ikilimizi yakalamak için peşlerine düşerler.
Kaçarlarken Natsu Lucy'e Fairy Tail'e katılmasını teklif eder ve böylece Fairy Tail'in birbirinden güzel maceraları Lucy'nin de katılması ile başlamış olur.

Fairy Tail gerçekten çok sürükleyici Hiro Mashima'nın kaleminden çıkan Naruto, One Piece, Bleach'in ardından iyi kurguya sahip uzun soluklu serilerden biri.
Tanıtımda başrol Lucy gibi görünse de asıl başrolümüz Natsu Dragneel dir. Bu saydığımız uzun soluklu seriler gibi Fairy Tail de bulunan karakter zenginliği de mangaya ayrı bir zevk ve geniş bir yelpaze katmaktadır.

Neyse ben çok konuştum zaten manga kendisini çok iyi derece de anlatacaktır size buna eminim :d

Beğenmeniz umuduyla hepinize iyi okumalar.

Fairy Tail hali hazırda hala devam etmektedir ve Türkçemize Trinity Raven Çeviri Grubu tarafından çevrilmektedir. Üstün emekleri için burdan tekrardan teşekkürlerimi sunuyorum.

Küçük bir not: Seri başlarda aynı kişiler tarafından Shoujo No Sekai çeviri grubunda yapılmaya başlanmış ve çeviren arkadaşlar daha sonra kendi sitelerini kurup kaldıkları yerden devam etmişlerdir.

fairytail1167426pfp.jpg

fairytail001bfb.jpg

fairytail179hkh.jpg

fairytail363.jpg

fairytail571.jpg

fairytail743.jpg

fairytail925.jpg

Yenilendi!

00cover.jpg

Yenilendi!

00coveraea.jpg

Yenilendi!

00coverlul.jpg

Yenilendi!

00covernxn.jpg

Yenilendi!

00coverwww.jpg

00coverzzz.jpg

00coverwxw.jpg

00coverktk.jpg

00covertit.jpg

00coverclc.jpg

00coverjkj.jpg

00coverpqp.jpg

00covernzn.jpg

00covertgt.jpg

00coverili.jpg

00coveraja.jpg

00coverlwl.jpg

00coverwvw.jpg

00coverizi.jpg

00coversds.jpg

volume27cover.jpg

00acover.jpg

volume29cover.jpg

Devam edecek...

ft2aua.jpg

Linklerin hepsi kendi yüklememdir bir sorun olduğu taktirde özel mesajdan ya da, konu üzerinden bildirirseniz hemen yardımcı olurum.

Son düzenleme:

Büşra 1

Yeni Üye
13 Eyl 2012
6
0
Çok güzel elime sağlık ben yeni üye oldum. Önceden de takip ediyordum ama indirme daha iyi oldu. Kolay gelsin.