Sevgili Melih41 yönetici olmuştur!..

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Bu alemdeki en beyefendi, nazik ve çizgilere tutku ile bağlı çizgi dostlarından biri olan sevgili üstadım Melih41 (Mehmet Dal) ağabeyim benim metazori teklifimi kabul ederek yeni yöneticimiz olmuştur.
Hayırlı olsun.

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,132
8,143
İstanbul
Hayırlı uğurlu olsun. Çok yerinde bir karar olduğuna inanıyor, sevgili Mehmet Dal dostumuza başarılar dileyerek tebriklerimi iletiyorum.

Son düzenleme:

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
Melih41 çizgiromana büyük emek vermiş kardeşimiz. Ben kendisine photoshop üstadı diyorum. Her taşın altından o çıkar. Tebrikler ve başarılar, Mehmet Dal... :)

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
28,983
Mersin
bazen zorlamalar hayırlara vesile olur ki burada bence cuk oturmuş, ve çok da güzel olmuş tebrikler Melih41;
sizler gibi güzel insanlar sayesinde bu site hep ayakta kalacak

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,231

Tebrikler sevgili "Melih41", değerli katkılarınızın ivme kazanarak daha da artacağını tahmin ediyorum. Adminler isabetli bir karar almışlar. Çizgi Diyarı için hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,338
hiçbiryerde :)
Hayırlı olsun ve tebrik ederim Mehmet ağabey.
Şimdiye kadar olağanüstü performansla harika
işlere imza atan üstadım, yönetici olarak çok daha güzel projelerle bizlere yeni güzellikler
getirecektir. Selam ve saygılarımla.

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,450
7,066
Mehmet Bey hayırlı olsun...Melih41 Kara Murat İntikam Günü paylaşımları ile ilk tanıştığım bir isimdi...Sonra o kadar çok paylaşım geldiki bizleri paylaştığı güzel eserlerle hayatımızı renklendirdi..Saygılar abi..

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Dün akşam gördüm bu güzel haberi ancak zaman bulamamıştım mesaj yazmaya bence de çok isabetli bir teklif ve çok isabetli bir karar olmuş.Ekol paylaşımcılarımızdan biri olarak insani değerleri sürekli ön planda tutan çok büyük bir değer sevgili Mehmet Bey.Çok özverili çok usta bir isim.Çizgi romanın mutfağından gelen Melih41 üstadımıza başarılar dilerken bütün foruma hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum.
Melih41 gibi paylaşım sanatçılarına sadece çizgi roman ustası demek yeterli kalmıyor çizginin her yerinde bulunmuş böylesi değerler sanat bir tarafa aynı zamanda ÇİZGİ ROMAN MÜHENDİSİ.
Sözler gerçekleri gizlemek için icat edilmiştir demiş bir düşünür.Açıkça söylemek gerekirse ben üstadı hep yönetici olarak görüyordum.:)
Tekrar tebrik ediyor ve çizgi dünyasına hayırlı olmasını temenni ediyorum.Saygı ve selamlarımızla.

Motion

Kıdemli Üye
31 Mar 2013
613
3,374
vjRdaz.jpg

Son düzenleme:

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,988
13,484
Yönetime Melih41'i ikna ettikleri için tebriklerimi sunar, kendisine de kolaylıklar dilerim. Sorumluluk zor iştir.