The Ape/Maymun -Milo Manara

koftielma

Çeviri & Balonlama
7 Haz 2009
62
761
Başlık : The Ape/Maymun
Yazarlar : Milo Manara, Silverio Pisu
Çizen : Milo Manara
Katkıda Bulunan : Renata Pisu
TR Çev&Bal : koftielma
Sayfa Sayısı : 90
cbz : 166 mb
pdf : 42 mb

Silverio Pisu tarafından yazılmıştır, ayrıca Renata Pisu tarafından bir önsöz. Sanat ve kapak, Milo Manara. İtalyan çizgi roman sanatçıları Manara ve Pisu, Arthur Waley'nin popüler çevirisi Maymun'a dayanan eski Çin Maymun Kral mitinin yeniden anlatımını sunuyor. Maymun, basit bir can sıkıntısı ve ölümsüzlük arzusuyla Cennetin kendisine meydan okur.
Beğenmeniz dileğiyle, iyi okumalar.

The Ape CBZ İndir

The Ape PDF İndir

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
Teşekkürler, arkadaş. önce içine bakayım, +18 ise okuyamam, tam yaşım tutmuyor.:)

koftielma

Çeviri & Balonlama
7 Haz 2009
62
761
Teşekkürler, arkadaş. önce içine bakayım, +18 ise okuyamam, tam yaşım tutmuyor.:)

Sanırım, bu konuda neden bilgi verilmedi? demek istediniz. Evet, benim için çok dikkat çekici olmasa da küçük/büyük farketmez, çıplaklık görmek istemeyen veya görmemesi gerekenler için erotik sahneler mevcuttur.

ALIENRIPLEY

Süper Üye
29 Ocak 2016
1,196
2,104
Tarzının en büyük ustalarından MILO MANARA'nın ses getiren bir yapıtı, keşke böyle muhteşem eserleri sık, sık görebilsek.. Bu başarılı çalışma ve sunum için sevgili koftielma dostumuza çok teşekkürler ediyorum!

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,676
İstanbul
Sevgili koftielma dostumuz bu çok özel eser paylaşımıyla, bizi çok mutlu etti. Çok teşekkür ederim.

Eserin "Çeviri Balonlama Denemeler / Alıştırmalar" başlığı altında bulunması koftielma dostumuzun mütevaziliğinden kaynaklanıyordu muhtemelen. Belki de uygun bir başlık bulamamasından. Ama artık kendi başlığı var. Hayırlı olsun...

Bundan daha tuhaf olan da sevgili dostumuzun üyelik ünvanının "yeni üye" olmasıydı. Mesaj sayısına göre belirlenen bu ünvan 2009 yılında üye olan birisi için pek uygun değildi sanki :) Ama artık yeni bir ünvanı var. O da hayırlı olsun.

Katkıları için çok teşekkür ediyorum.

koftielma

Çeviri & Balonlama
7 Haz 2009
62
761
Sevgili koftielma dostumuz bu çok özel eser paylaşımıyla, bizi çok mutlu etti. Çok teşekkür ederim.

Eserin "Çeviri Balonlama Denemeler / Alıştırmalar" başlığı altında bulunması koftielma dostumuzun mütevaziliğinden kaynaklanıyordu muhtemelen. Belki de uygun bir başlık bulamamasından. Ama artık kendi başlığı var. Hayırlı olsun...

Bundan daha tuhaf olan da sevgili dostumuzun üyelik ünvanının "yeni üye" olmasıydı. Mesaj sayısına göre belirlenen bu ünvan 2009 yılında üye olan birisi için pek uygun değildi sanki :) Ama artık yeni bir ünvanı var. O da hayırlı olsun.

Katkıları için çok teşekkür ediyorum.

Üyelikten sonra uzun süre çizgi dünyasından uzak kaldım (geçim telaşı diyelim). Çeviri-balonlama konusunda halen kendimi deniyorum. Hiyerarşiyi bilmiyordum fakat yine de hoşuma gitti. Teşekkür ediyorum.

Son düzenleme: