Hard Melody

koftielma

Çeviri & Balonlama
7 Haz 2009
62
761
The Story – Hard Melody Vol. 1 #1 (2021)
Hard Melody Vol. 1 #1 (2021) : Lu Ming’in, gerçekliğin paramparça ettiği Rock-and-Roll hayalleriyle ilgili hikayesinin birinci bölümü. Yıllar sonra üç arkadaş bir araya gelerek bir rock grubu olarak performans sergiledikleri günleri anımsarlar. Şimdi başa çıkmaları gereken kredileri ve aileleri var. Bir konserle daha hayatlarına biraz enerji katma zamanı geldi ...
Yaz-çiz: Lu Ming
Sayfa Sayısı: 42
Boyut pdf: 30,1 mb
Boyut cbz: 45,3
acemi küstah çev-bal: koftielma

Hard Melody
pdf

cbz

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Toppi ithafıyla mükemmel bir çizgi romanı çizerini tanımış olduk...
Ne güzel sizin gibi arkadaşlar bilinmezleri gösteriyorlar bize...
Teşekkürler.

HIZIRKOYLU

Yeni Üye
27 Eki 2020
91
270
Teşekkürler emeğinize sağlık, mosquito yayınladığın da dikkatimi çekmişti bu eser Fransızcam olmadığından panellere goz gezdirmistim sayenizde okuma fırsatı bulduk..

ed86

Süper Üye
3 Kas 2018
824
1,609
Aaa Çin mangası! Eline sağlık. Örnek sayfalar güzel duruyor. Devam edersin umarım.

bergill

Çeviri & Balonlama
23 Nis 2012
594
5,489
Aaa Çin mangası! Eline sağlık. Örnek sayfalar güzel duruyor. Devam edersin umarım.

Aslında bu Amerikan basımı bir çizgi roman olduğu için pek manga ya da manhua sayılmıyor, hatta daha ilginç olanı bu çizgi roman ilk defa 2014 yılında Mosquito isimli bir Fransız yayınevi tarafından basılmış. Artık bu çalışma frankofon mu yoksa comics mi yoksa başka kategoriye mi giriyor bilmiyorum ama kesin olan şey bu paylaşımın bir teşekkürü hak ettiği.

ed86

Süper Üye
3 Kas 2018
824
1,609

Aslında bu Amerikan basımı bir çizgi roman olduğu için pek manga ya da manhua sayılmıyor, hatta daha ilginç olanı bu çizgi roman ilk defa 2014 yılında Mosquito isimli bir Fransız yayınevi tarafından basılmış. Artık bu çalışma frankofon mu yoksa comics mi yoksa başka kategoriye mi giriyor bilmiyorum ama kesin olan şey bu paylaşımın bir teşekkürü hak ettiği.

Myanimelist de sayfasını buldum. Amerikan basımı işleri pek barındırmıyor o ve benzeri anime-manga database siteleri.

bergill

Çeviri & Balonlama
23 Nis 2012
594
5,489
Myanimelist de sayfasını buldum. Amerikan basımı işleri pek barındırmıyor o ve benzeri anime-manga database siteleri.

MyAnimeList'te bu çalışma mevcut değil. Onun yerine bu yazarın sadece Life as a Melody isimli eseri listelenmiş, her ne kadar iki çalışmanın ismi Melody kelimesini içerdiğinden dolayı benzese de aslında bunlar farklı iki eser. Bu arada manga ve mangaka bilgileri konusunda MangaUpdates sitesini MyAnimeList'e göre daha doyurucu ve kaliteli bulduğumu söyleyebilirim. O sitede de bu yazarın listelenmiş olan işleri arasında Life as a Melody yer alsa da burada paylaşılmış olan Hard Melody isimli eseri muhtemelen Çin'de basılmadığı için listelenmemiş diye tahmin ediyorum, dolayısıyla manhua ya da manga sayılmıyor. Bahsettiğim sayfa bağlantısını da buraya bırakıyorum:

Son düzenleme: