KIZILMASKE Fasikül Seri 001 Hortlaklar Adası

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,077
LZPl80.jpg
bk8VZm.jpg

Daha önceki paylaşımda silik sayfalar vardı,tekrar elden geçirip düzenledim.

ÇİFT SAYFA HAM TARAMA

LnQY01.jpg

Sevgili Ertuğrul üstadın isteği üzere ilave edilmiştir

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,663
Kasımpaşa
Hüseyin abi 1. sayıya çok teşekkürler...
İşte tüm o macera bu kapakla başlamıştı...
Sabırsız beklemeler, geçmeyen günler, her gün gazete bayine gidip geldi mi diye sormalar...
Ormanda 10 kaplan gücü, fısıldayan koruluk, Eden adası...
Saygılar abi...

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,077
Hüseyin abi 1. sayıya çok teşekkürler.. İşte tüm o macera bu kapakla başlamıştı.. Sabırsız beklemeler, geçmeyen günler, hergün gazete bayine gidip geldi mi diye sormalar... Ormanda 10 kaplan gücü, fısıldayan koruluk, Eden adası.. Saygılar abi..

Sevgili savaş ilk sayıyı 42 yıl önce sandığa koymuştum :d aradan geçen zaman içinde ilginçtir tek bu fasikülde bazı sayfalarda silikler oluşmuş ama olsun hepsi pırıl pırıl duruyor.
Bu diyarda dostlarla hepsini paylaşacağım.Sevgili arkadaşımız,dostumuz Bay x böyle sessiz sedasız durursa Karaoğlanların 186 ve muhtar yavaşça küçük boy 156lık serisinide paylaşmaya başlıyacağım bilginiz ola.

12 Şub 2010
15,006
543,776
Karton kapaklı Kızılmaske ve 1. sayısı

Kaç kişinin mazisini depreştirdi kim bilir?

İlginç bir şey bu çizgi roman; çocukluk anılarımızı canlandıran, ilk sevgilinin küllenmiş ateşini bunca harlandıran başka şey var mıdır?

Artvin'den Çanakkale'ye ve Alaska'ya kadar tüm genç ve yaşlı çocukların ortak paydası çizgi roman sevgisi

Ne olur bu sevgiyi günlük gazlara, biber gazlarına, bağırsak gazlarına karşı koruyalım

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,373
izmir
1. sayı ile Kızılmaske efsanesi başladı. Yakında tüm Kafatası mağarası ile tanışırız sanırım. Teşekkürler. Devamını bekliyoruz.

12 Şub 2010
15,006
543,776
Yukarıda teşekkürü unutmadım sevgili Hüseyin, ayrı başlıkta diğer müjdenle birlikte olsun istedim.

Sevgili Recep bey kendisini istirahate mi çekti
Yoksa açıklamak istemediği bir sorunu mu var
Fazla ısrarla nedenini sormayı, sevdiğim dostuma saygısızlık olabilir diye yapamıyorum
Karaoğlan 186. sayıyı paylaşmak için hala onu bekliyorum
Söz vermiştim ona tümü senin diye

Karaoğlan Sıralı Listesini yeniden düzenlemek gerekiyor
Recep beyden bekledim, beklemedeyim

Ama liste sorunumuz kafamı en çok meşgul eden konulardan
Karaoğlan tutkusu, tutkun olanlar için yaşamsal önemde ve bekledikçe çok değerli paylaşımlar yerine oturmuyor, mükerrer tarama ve emeğe neden oluyor

Karaoğlan listeleri ve paylaşım gündemini belirlemenin zamanının geçmesine gönlüm razı olmuyor

Umarım sevgili dostumuz Bay_x 'in çözümlenmeyecek bir sorunu yoktur

Karton kapaklı 1. sayı Kızılmaske için yürekten teşekkür ve saygılarımı sunuyorum...

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,648
Gaziantep
Karaoğlan

Dostumuz Bay x böyle sessiz sedasız durursa Karaoğlanların 186 ve muhtar yavaşça küçük boy 156lık serisinide paylaşmaya başlıyacağım bilginiz ola.

Karaoğlan'ları taramanızı sabırsızlıkla bekliyoruz sevgili vefalı. Kızılmaske 1.sayı içinde teşekkürler. Filmi yarısından itibaren seyretmeyi hiç sevmem.:)

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,764
İstanbul
Sevgili savaş ilk sayıyı 42 yıl önce sandığa koymuştum :d aradan geçen zaman içinde ilginçtir tek bu fasikülde bazı sayfalarda silikler oluşmuş ama olsun hepsi pırıl pırıl duruyor.
Bu diyarda dostlarla hepsini paylaşacağım.Sevgili arkadaşımız,dostumuz Bay x böyle sessiz sedasız durursa Karaoğlanların 186 ve muhtar yavaşça küçük boy 156lık serisinide paylaşmaya başlıyacağım bilginiz ola.

Çalışmalarını hayranlıkla takip ediyorum, Hüseyin Abi. Ellerine sağlık.

Dün Bay_x üstadımla telefonda görüşmüştük. Tarama yapmak için kuvvetli bir istek duyduğundan ve kısa süre içerisinde taramaya başlayacağından bahsetti. Hatta Karaoğlan taramaları yapacağını söyledi de ben meseleye hakim olamadığım için hangi seriyi kastettiğini çok iyi anlayamadım. :) Imece usulüyle birlikte toparlanabilir seriler.

Neyse ben böyle yarım yamalak elçilik yapmayayım, kendisi bahseder nasıl olsa. :)

Teşekkürler, abi. Müthişsin.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
sabırsızlıkla bekliyorum, sevgili vefalı. 2015 in sürprizi
bence tarafınızdan gerçekleşti. teşekkürler.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,149
Şimdi o sandıktan neler çıkmıştır.:D
Recep çok cezalı.:mad:
Harika paylaşımlar.
Eline sağlık üstadım.
Teşekkür ederim.

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
abimiz sağolsun kızılmaskeleri sıradan paylaşmış, bende sıradan indirdim. kalabalık etmeyeyim diye cevap yazmayacaktım. gerek yoktu. çünkü teşekkürü böyle yürekten ettim, içimden, sessizce... hani hissediyordur, o elektriği almıştır diye düşündüm. sonra herkes böyle benim gibi alttan alttan elektrik yollayıp iş kapatırsa abimin hali nice olur diye düşündüm. yapılan paylaşımların devamı dileğiyle teşekkürler.

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,077
Daha önceki paylaşımda silik sayfalar vardı,tekrar elden geçirip düzenledim.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,004
Efsaneye ilk sayıdan başlayıp o güzel günlerin büyüsüne kapılayım.
Teşekkürler üstadım...