Kızılmaske Tay Yayınları Fasikül 1.Seri(150 Kuruş-5 Lira Arası)Sayı 165

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Kızılmaske sayı 165 - 250Krş

Sevgili site sakinleri bu zorunlu ve istenmeyen ayrılık esnasında anladım bu siteye ne kadar bağlandığımı ve sitede atıştığım arkadaşlar dahil hepinizi çok sevdiğimi. O yüzden bu akşam yine beni bu siteye ve ailesine dahil ettiği için kankam 71 başta olmak üzere tüm site sakinlerine on kaplan gücünde sevgilerimle. Okuyun arkadaşlar .

file

Moderatör tarafında düzenlendi:

harp55

Çeviri & Balonlama
27 Eki 2009
1,841
6,236
abi bu şortlar gelecek yılın modasıymış. ama tek renk mor diyorlar beni düşündürüyo biraz. :)
teşakkürler kanka.

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Paylaşımınız için çok teşekkür ederim.Düşündüm de Tay yayınları Türkiyenin çizgi roman geçmişine büyük bir imza atmış.Bu yayınevi sayesinde neler okuduk saymakla bitmez.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,292
4,469
Ben de o dayak yiyen adam gibi bıyık bırakacağım ama onun bıyıkları simsiyah.Olsun,ben de boyatırım o zaman.Ama yine alttan gelecek olanlar beyaz olacak,vazgeçtim bırakmayacağım...
Sevgili kardeşim işte böylesine güzel bir kapak görünce şaşkına dönüp saçmalıyabiliyorum.Yani demem o kii,saçmalamamın nedeni böyle güzel taramalar yaptığınız için birazcık ta sizsiniz...
Değerli kardeşim çok teşekkür ederim,keyif alarak güzelce okuyacağım,en iyi akşamlar sizin olsun hoşçakalın.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,086
36,737
İstanbul
Bu "ara taşı" için teşekkürler, sevgili 72. Hem paylaşımlarınla hem enerjinle foruma katkı sağlıyorsun. Her tarama da bir öncekinden iyi oluyor.

Ellerine sağlık

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
391
9,657
İstanbul
Bu "ara taşı" için teşekkürler, sevgili 72. Hem paylaşımlarınla hem enerjinle foruma katkı sağlıyorsun. Her tarama da bir öncekinden iyi oluyor.

sevgili Nihat doğru söylüyorsun Kankalarda olmasa site sanki sönük geçecek gibi,onlar sayesinde enerji doluyor. İyi varsınız Kankalar neşeniz muhabbetiniz hiç bitmesin..herşey için teşekkürler

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,045
Sarıyer
Herşeyi anladım da, bu sayıda başlayan "Bataklık fareleri" macerasında hapisten kaçan mahkumların bir kaç soygun yapmalarına rağmen, niye sayının sonuna kadar hala hapishaneden kaçtıkları sırada üzerlerinde bulunan beli önden iple bağlı pantalonlarla, üstleri çıplak halde dolaştıklarını anlayamadım.

Teşekkürler, dostum.

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,185
Ölümsüz Ruh’ tan, Kahraman ve Şeytan’ı istesem, acaba verir mi? Paylaşım için teşekkürler. Saygılarımla.

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,389
harika bir paylaşım
kalite en üst düzeyde, bu kadar olur tebrikler
ellerine sağlık üstad

recocore

Süper Üye
26 Nis 2009
1,563
847
Çok güzel iş çıkarmışsın pandora1972 ellerine sağlık:rolleyes:... İkinci macera kankanın 205 sayı için dediği şekilde basit çizilmiş, ama elbet buna yapabileceğin bir şey yok, (renklendirme dışında:4:)... Şaka, şaka... Zaten siteyi oldukça renklendiriyorsun...:D İyi ki varsın...