Bay_x Dostumuzu Şikayet Ediyorum...

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,096
01xqx.jpg

03uzu.jpg

02mrm.jpg

Elinde olduğu halde taramayan Bay_x dostumuzu protesto ediyorum:D
Bana kapak resimlerini göndererek geleceğini karanlık bir sokağa soktuğunun farkında değil:)
Forum ahalisine duyurulur,her türlü baskıya tam destek:D(kitaplar taranıp siteye konuncaya kadar)

Moderatör tarafında düzenlendi:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
Abi bayram hediyesi olarak düşünüyor olabilirmi? Gördüğüm takip ettiğim kadar arkadaşımız elindekileri paylaşmadan duramaz?

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,945
23,732
Kıbrıs
Ertuğrul dostum Bay_X bu cildin kapaklarını gönderip 5-6-7-8.fasiküller bende var
hrpsini tarayacağım diyor.Bir bakarsınız patır patır 4 fasikül de geliverir.Biliyorsunuz
bu 12 fasiküllük seri 1980'e kadar yayınlanmış son Kit Taylor serisi.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
"Ertuğrul" kardeşimi de severim.
"Bay-x" kardeşimi de severim.
Şimdi ne yazayım;
protestoya katılsam bir türlü,
katılmasam bir türlü...
Eminim ki en kısa zamanda bu cildi oluşturan 4 sayı da gelecek ve bu seri de tamamlanacaktır.
Protesto hakkımı saklı tutmakla beraber (!),
"Sayın "Bay_x" kardeşimin bu protestoya izin vereceğini hiç sanmıyorum.
O gönül neler paylaştı; bunları mı paylaşmayacak.
Ya yarın, ya da ertesi gün...
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Şimdi işin yoksa kalk yola çık, ta memleketin öbür yanına git.. Adamı bul, ikna etme metodlarını uygula. Bunlar zor ve meşakkatli işler.. Beklemekte fayda var.. Tarar, tarar.. Daha önce taradıkları bundan sonra tarayacaklarının teminatıdır..

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,746
İstanbul
En iyi baskı baskın yapmak olur. Tehdit nasıl ama bay_x üstadım? Ama dur bir dakika; sen bunu tehdit olarak algılamazsın ki? :)

[/SIZE][/FONT]

Son düzenleme:

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
ooo ortalık karışmış dikkat edin bay-x dostum...! e gösterdin göz hakkı var şimdi fazla beketme.

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,024
6-7 yıl önce internet üzerinden GG'da arşivimin hemen hemen yarısını satmıştım alıcılar listesinde en göze çarpan bir araç plakası nick'di,eski yıllara ait olan kitapları değerinde rakkamlar vererek alıyordu.Bu sevgili bay x olduğunu yıllar sonra çizgi diyarı toplantısında sohbetlerimizde öğrendim,başbaşa sohbetlerinden keyf aldığım sevgili dostumun benim satarak verdiğim arşiv eksikliğini sevgili x burada paylaşarak gideriyor,kendilerinde sizlerin huzurunda tekrar tekrar TEŞEKKÜRLER ediyorum.

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
kit tayloru hiç okumamıştım, ama tommiksin kardeşi olduğunu bilseydim okurdum. vay vay ... nasılda haberim olmamış yıllarca.
01xqxfgf.jpg
aynı tommiks yahu