King Burhan Yayınevi Sayı - 001

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,879
king_001.jpg

king_003.jpg
king_035.jpg

Bildiğimiz Tarzan bu sefer yayınevi
sayesinde olmuş King.
Dolgu Roki Star.
Herkese iyi okumalar dilerim.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Orjinal fasikül kapağıyla özbe öz bizden...
Ertuğrul kardeşim el attıysa bu seri de bitti demektir.
Teşekkür ediyorum ve de saygılarımı sunuyorum.

bayrakzaf.gif

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
25,910
ordu-turkey
Demek king de sona gelindi daha ne zaman ilk konu paylaşıldı ki şurda bravo sizlere bu hıza nazar değmesin karagah çalışıyor helal olsun.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,007
Sarıyer
Kravat her ne kadar 17. yüzyılda 30 yıl savaşları sırasında Fransa adına savaşan Hırvat paralı askerlerinin bir aksesuarı (savaş gidenlerin boyunlarına sağ salim geri dönsünler diye eşlerinin-annelerinin bağladıkları baş örtüleri) olarak Avrupa'nın gündemine gelse de modern çağın giysisi olarak bilinir.

Köle ticareti ise Milat öncesinde yapılan bir ticaret olsa bile genelde insanın aklına yeni keşfedilen geniş Amerika kıtasının verimli topraklarını işlemek için Afrika'dan getirilen zencileri getirir ki bu olay 19. yüzyılda ABD iç harbinden sonra giderek azalmıştır.

Bu yukarıda yazdıklarımın King ile ne alakası var diyorsanız, taramanın 16. sayfasına bir göz atmanızı ve kravatlı köle avcısını kendi gözlerinizle görmenizi öneririm.

Bu yazıyı 2-3 yıl önce yazsaydım bunu mantık hatası kabul ederdim ama günümüzde Kuzey Irk ve Suriye'de IŞİD tarafından kurulan köle pazarlarının haberlerini okudukça artık sadece ilginç buluyorum.

Teşekkür ederim dostum.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Tarzan zaten ormanın kralıydı, ismini yadırgamadım.:)
Teşekkürler üstadım değerli vaktini bizlere harcadığın için.:)

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Ne güzel bir tarama olmuş..
Şimdi senin elin değmişken diğer sayıları da paylaşırsın..
Hep bize ait olur...
Teşekkürler dostum...
Hürmetler...

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,630
Gaziantep
Çizgi Diyarı yalnızca hiç bilinmeyen hatta duyulmamış çizgi romanların paylaşıldığı bir forum değil, aynı zamanda resmi tarihin yazmadığı bilgileri edindiğimiz bir ansiklopedi gibi. Araştıran, tarayan tüm arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum. Ellerinize sağlık. Belli ki Sevgili Ertuğrul'da bir hazine-kozmik oda keşfetmiş.