Karaoğlan-Sarı Büyü Renklendirmeye başladım

sali38tr

Onursal Üye
14 Nis 2009
586
2,828
Tolga dan sonra arşivimde bulunan temiz bir beyazlığa sahip Sarı Büyü macerasına başladım aslında Yeşil Ejderi renklendirmek istiyordum ama temiz olmadığı için zamanımda olmadığından ileride belki...Sarı Büyü den bir kaç örnek çalışma 90 sayfanın üzerinde ilk 22 sayfa tamam inşallah beğenirsiniz forum dostları
Ayrıca Suat Yalaz ve Abdullah Turhan üstadlarımızın affına sığınıyor saygılar sunuyorum

Son düzenleme:

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,043
20,204
Kamlançu
Açıkçası renklendirmeyi çok beğendim. Özellikle son sayfadaki bulutların renklendirilmesi harika. Cesaret edemiyorum renklendirme işine. :)
Şimdiden heyecanla beklemeye başladım. Teşekkürler üstadım.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
Bu ne mükemmel bir işçilik. Karaoğlan ayrı bir boyutta sanki. Kolaylıklar dilerim. Çok çok teşekkürler, Sali38tr.:)

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
892
4,652
İzmir
Arkadaşım eğer özellikle Karaoğlan gibi harika bir seriyi renklendirmekten zevk alıyorsanız, devam edin. Çünkü bu güzel çizgi roman bunu hak ediyor. Kimse layıkıyla böyle mükemmel renklendirmedi. Sonradan piyasada renkli diye satılan nüshaların kalitesizliğini biliyorsunuzdur. Ben çok sevmeme rağmen renkli olmadığı için tüm seriyi de okumamıştım. Bana göre yazık oluyordu bu seriye. Çünkü sitemizde pek çok yabancı çizgi romanın renkli halini gördükten sonra siyah beyaz eskiye özlemden başka bir şey ifade etmiyor benim için.
Kolaylıklar dilerim.

yaşlıkurt

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
25 Mar 2011
847
20,185
Germany
Harika bir işçilik, lütfen devam ediniz. Zor bir iş ama sonuç mükemmel. Kendinizi yormadan yavaş yavaş. Teşekkürler.

extreme

Çeviri & Balonlama
5 Eyl 2012
785
5,378
Artik yayinlanmayan hatta siyah beyaz bile yayinlanmayacak bir eser icin harika bir calisma en az yeniden cizilmis kadar degerli emeginiz tebrik ederim calismada cok basarili...

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,514
Ankara
Ellerinize sağlık. Bence çok güzel başlamışsınız. Zaten zaman içinde içinize sinmeyen ve kendinizin beğenmediği yerleri de değiştireceğinize eminim. Daltas usta örneği ortada :)

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Beğenmenin yanında çok da gıpta ettim. Umarım bir gün ben de sizin kadar güzel renklendirme çalışması yapabiliirim. Zira bunu çok istiyorum..

CAMOKA

Süper Üye
13 Ocak 2010
177
586
Bir çizgiromansever olarak bu güzel çalışmanız için teşekkür ederiz.
Çalışmanızdaki gölgeleme bu sefer güzel olmuş, devamını bekleriz.
.

Son düzenleme: