Karaoğlan-Sarı Büyü Renklendirmeye başladım

Karaoğlan-Sarı Büyü Renklendirmeye başladım

Karaoğlan

Like Tree92Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21.Mart.2017, 03:31   #1
Onursal Üye

sali38tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 177633
•Rep Seviyesi :
sali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond reputesali38tr has a reputation beyond repute
Standart Karaoğlan-Sarı Büyü Renklendirmeye başladım
Tolga dan sonra arşivimde bulunan temiz bir beyazlığa sahip Sarı Büyü macerasına başladım aslında Yeşil Ejderi renklendirmek istiyordum ama temiz olmadığı için zamanımda olmadığından ileride belki...Sarı Büyü den bir kaç örnek çalışma 90 sayfanın üzerinde ilk 22 sayfa tamam inşallah beğenirsiniz forum dostları
Ayrıca Suat Yalaz ve Abdullah Turhan üstadlarımızın affına sığınıyor saygılar sunuyorum

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Konu sali38tr tarafından (06.Mayıs.2017 Saat 20:36 ) değiştirilmiştir.
sali38tr isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 21.Mart.2017, 10:06   #2
Yönetici

Shoryuken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 982866
•Rep Seviyesi :
Shoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond repute
Açıkçası renklendirmeyi çok beğendim. Özellikle son sayfadaki bulutların renklendirilmesi harika. Cesaret edemiyorum renklendirme işine.
Şimdiden heyecanla beklemeye başladım. Teşekkürler üstadım.

Fahri Sherlock Holmes

Shoryuken isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 21.Mart.2017, 10:20   #3
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

lotoloto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 524742
•Rep Seviyesi :
lotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond repute
Bu ne mükemmel bir işçilik. Karaoğlan ayrı bir boyutta sanki. Kolaylıklar dilerim. Çok çok teşekkürler, Sali38tr.
lotoloto isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 21.Mart.2017, 12:10   #4
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

baybora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 297659
•Rep Seviyesi :
baybora has a reputation beyond reputebaybora has a reputation beyond reputebaybora has a reputation beyond reputebaybora has a reputation beyond reputebaybora has a reputation beyond reputebaybora has a reputation beyond reputebaybora has a reputation beyond reputebaybora has a reputation beyond reputebaybora has a reputation beyond reputebaybora has a reputation beyond reputebaybora has a reputation beyond repute
Arkadaşım eğer özellikle Karaoğlan gibi harika bir seriyi renklendirmekten zevk alıyorsanız, devam edin. Çünkü bu güzel çizgi roman bunu hak ediyor. Kimse layıkıyla böyle mükemmel renklendirmedi. Sonradan piyasada renkli diye satılan nüshaların kalitesizliğini biliyorsunuzdur. Ben çok sevmeme rağmen renkli olmadığı için tüm seriyi de okumamıştım. Bana göre yazık oluyordu bu seriye. Çünkü sitemizde pek çok yabancı çizgi romanın renkli halini gördükten sonra siyah beyaz eskiye özlemden başka bir şey ifade etmiyor benim için.
Kolaylıklar dilerim.
baybora isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 21.Mart.2017, 12:23   #5
Onursal Üye

abolardis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 433547
•Rep Seviyesi :
abolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond repute
SÜPER lütfen devam ediniz.
abolardis isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 21.Mart.2017, 14:21   #6
Kıdemli Üye

Mehmet Kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10117
•Rep Seviyesi :
Mehmet Kurt has a reputation beyond reputeMehmet Kurt has a reputation beyond reputeMehmet Kurt has a reputation beyond reputeMehmet Kurt has a reputation beyond reputeMehmet Kurt has a reputation beyond reputeMehmet Kurt has a reputation beyond reputeMehmet Kurt has a reputation beyond reputeMehmet Kurt has a reputation beyond reputeMehmet Kurt has a reputation beyond reputeMehmet Kurt has a reputation beyond reputeMehmet Kurt has a reputation beyond repute
Çok güzel olmuş üstadım, eline sağlık.
Karaoğlan'a her şey yakışır.
Mehmet Kurt isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 21.Mart.2017, 17:07   #7
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

yaşlıkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 865439
•Rep Seviyesi :
yaşlıkurt has a reputation beyond reputeyaşlıkurt has a reputation beyond reputeyaşlıkurt has a reputation beyond reputeyaşlıkurt has a reputation beyond reputeyaşlıkurt has a reputation beyond reputeyaşlıkurt has a reputation beyond reputeyaşlıkurt has a reputation beyond reputeyaşlıkurt has a reputation beyond reputeyaşlıkurt has a reputation beyond reputeyaşlıkurt has a reputation beyond reputeyaşlıkurt has a reputation beyond repute
Harika bir işçilik, lütfen devam ediniz. Zor bir iş ama sonuç mükemmel. Kendinizi yormadan yavaş yavaş. Teşekkürler.
yaşlıkurt isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 21.Mart.2017, 17:37   #8
Çeviri Balonlama
Yönetici

The_DarknesS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 788423
•Rep Seviyesi :
The_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond repute
Alıntı: yaşlıkurt´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Harika bir işçilik, lütfen devam ediniz. Zor bir iş ama sonuç mükemmel. Kendinizi yormadan yavaş yavaş. Teşekkürler.

Aynen katılıyorum.
Albümü tamamlayıp renkli olarak paylaşırsanız çok seviniriz.
Elinize sağlık.

The_DarknesS isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 21.Mart.2017, 17:44   #9
Çeviri Balonlama

extreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 135392
•Rep Seviyesi :
extreme has a reputation beyond reputeextreme has a reputation beyond reputeextreme has a reputation beyond reputeextreme has a reputation beyond reputeextreme has a reputation beyond reputeextreme has a reputation beyond reputeextreme has a reputation beyond reputeextreme has a reputation beyond reputeextreme has a reputation beyond reputeextreme has a reputation beyond reputeextreme has a reputation beyond repute
Artik yayinlanmayan hatta siyah beyaz bile yayinlanmayacak bir eser icin harika bir calisma en az yeniden cizilmis kadar degerli emeginiz tebrik ederim calismada cok basarili...
extreme isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 21.Mart.2017, 17:48   #10
Yönetici

Sinan Atik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 121057
•Rep Seviyesi :
Sinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond repute
Sinan Atik - İCQ üzeri Mesaj gönder
Ellerinize sağlık. Bence çok güzel başlamışsınız. Zaten zaman içinde içinize sinmeyen ve kendinizin beğenmediği yerleri de değiştireceğinize eminim. Daltas usta örneği ortada
Sinan Atik isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil