KARA MURAT - Vahşi ve Güzel TAM Macera

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
71,895
image00000ulu.jpg

Kara murat'ın 2.macerası olan bu serüven ''Vahşi ve Güzel,Ölümün gölgesinde'' adlı 294 sayfa süren serüven birleştirilerek hazırlanmıştır.
022-059 fasiküller arası paylaşımlar yapan değerli dostlarımız Bigmaster,Göktuğ,Erdalll ve Albay'a TEŞEKKÜRLER ediyorum.

!

Moderatör tarafında düzenlendi:

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,450
7,066
Kardeşimiz bize tam macerayı hazırlamış sunmuş eee biz ne yapalım önce teşekkür edelim sonrada keyifle okuyalım. Bir de küçük hediye ile kapak benden olsun...
file

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,162
Tarayıcınız bozuldu; ama boş durmuyorsunuz üstadım. Sayın Bigmaster, Göktuğ, Erdalll, Albay ve size teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,511
Belki arşivlerimizde vardır,bilemem ki zaten 'vefalı' dostumuz bunun bir yeniden tarama değil düzenleme olduğunu belirtiyor.Kendisinin karaoğlan tarama ve düzenlemelerini beğeni ile indirdim ve her sayfasını ezbere bilmeme karşın tekrar okudum.Tıpkı karaoğlanı okuyacağım gibi.Kaliteyi her geçen gün artıran değerli emekçi dostum.Hakkınızı helal edin her şey için teşekkürler.
karaoğlanlar sırada bekliyor aman tarama ve düzenleme yarım kalmasın.
sevgi & saygıyla

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
71,895
karaoğlanlar sırada bekliyor aman tarama ve düzenleme yarım kalmasın.

Değerli albayım.
Kesinlikle açmış olduğum tüm başlıkları tamamlıyacağım.

Son düzenleme:
12 Şub 2010
15,006
543,642
Hem vahşi, hem de güzel; kaçmaz bu

Sevgili vefalı dostum, emeğini gerçekten çok değerli buluyor ve takdir/gıpta ediyorum

Enerjin ve azminden yayılan pozitif ışınlar taaa buralara kadar etkili oluyor

Teşekkür ve saygılar sunuyorum

cengizgul

Çeviri & Balonlama
29 Ağu 2011
758
1,645
taramaları yapan arkadaşlara ayrı ayrı teşekkür ederim, gerçekten maceranın tek bir kitapta toplanması güzel olmuş hele bir zamanlar bir sürü maceranın başını yada sonunu okuma imkanımız olmadığı düşünülürse. derleme içinde ayrıca teşekkürler.

can32

Yeni Üye
12 Nis 2013
64
53
Yabancı çizgiromanları takip ediyorum, ama bizimkiler bambaşka. Bir de taramalar çok güzel olunca, süper oluyor oluyor. Teşekkürler.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,043
20,204
Kamlançu
link kırık yenilemeniz mümkün mü, emeğinize teşekkürler

Sevgili dostum linkte bir problem bulunmamakta. Muhtemelen mediafire'ın sıkıntılı bir anına denk geldiniz. Bir süre sonra tekrar deneyiniz...
Bir de kırık link bildir butonunu kullanırsanız daha iyi olur.
Malum bütün yazılan mesajları okuma imkanımız olamayabiliyor...

nilter

Yeni Üye
15 Haz 2016
5
0
Teşekkürler Arkadaşım. Jdownloaader diğerlerini sorunsuz açarken, bunda sorun verdi, ancak geri dönüş ilginiz üzerine direkt yükleme yoluna gittim, önce sorun gösterse de yükleniyor.
Tekrar teşekkürler.