Kaptan Amerika ve Falcon Alfa Yayınları Sayı 08

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
Arasanız bulamayacağınız piyasada kalmamış ve ne yazık ki zamanında da tutulmamış olmasına rağmen değerini bilene hazinedir.
Teşekkürler ağabeyim.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
Filmini izledim kaptanın çizgilerinin bol miktarda yabancı dilde versiyonu var, Türkçesini okumak da üstadın sayesinde olacak.

Okunmak üzere arşive alıyorum. Teşekkürler.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Bu dostluklar, bu gönüller bu "Diyar"da oldukça,
değil 4 sayı eksik,
40 sayı olsa ne yazar,
400 sayı olsa ne yazar...
Gönüller bir,
amaçlar bir...
Çok teşekkürler Sayın "Gulyabani" kardeşim;
emekleriniz,
kattığınız, katacağınız herşey için çok çok teşekkürler...
Sağlıcakla kalınız.

bayrakzaf.gif

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
54
74
denizci
Birkaç kez okuduğum bu eserin; ben de Türkçesini hiç okumadım sanıyorum, kahramanı beğenmemiştim, ismi de pek sevimli gelmemişti nedense, ama yine bakayım; yıllar oldu çünkü, çok sağol Nadir abi.

"penGO"

Süper Üye
12 Ara 2012
572
2,526
Bu sayıdaki K. Amerika Pin-up'ı size mi ait?.... Çok beğendim... Teşekkürler...

tamer nas

Yeni Üye
18 Eki 2011
7
6
cocukluguma gittim birden bu kaptan amerika ve fantasstik 4lü ilk ciktigi zaman ne sevinmistim tam bir cizgi roman hayraniydik arkadaslarla ama benim icin cok özeldi hala ayni sayi orijinal elimde hem türkce hem ingilizce cocuklugun o renkli dünyasi

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,994
Çocukken yüzüne bile bakmazdım.Büyüdükçe büyüdükçe yüreğimizde çizgilerde evriliyor sanıyorum.
Çok teşekkürler üstadım...

Marvelover1

Yeni Üye
5 Şub 2016
1
0
Bunların hepsini bulabileceğim bir yer var mı dostlar? Bir de konudışı, Captain America'nın olduğu mobil oyun isimleri verebilir misiniz? Karaktere aşığım, ve türkçe olmasını istiyorum ingilizce bilmiyorum..
Ben bir tek Marvel Future Fight'ı indirdim şuradan;
Oyunu baya sevdim ama alternatif türkçe varsa hepsini oynamak istiyorum. Manyaklık:)

Teşekkürler..