Tex 753 BIS Kit Carson'ın İzinde

teks55

Çeviri & Balonlama
5 Ara 2016
2,349
7,209
Öncelikle çok çok geçmiş olsun @daltas üstadım. Allah sağlık, sıhhat, bolca afiyet versin.
Adeta bir arı gibi çalışarak, tek başına bir yayınevi gibi hem karşılık beklemeden hem de roket hızıyla onca zahmet ve uğraş verdiğini kimse göz ardı edemez.
Çizgi roman çeviren (hem çeviren hem de balonlayıp fontlayan) arkadaşlar çeviri işinin ne kadar zor olduğunu pekala çok iyi bilirler.
İyi ve kaliteli bir çeviri için zamanının önemli bir bölümünün buna ayırılması gerektiğini iyi bilirler.
Tüm bunlar bir yana Fumetti yayınlarının da ülkemizdeki durumu herkesin malumu.
@kartal üstadımın dediği gibi belki de rüyamızda göremeyeceğimiz nice paylaşımları tek kişilik bir ordu gibi hem de şipşak şekilde bizlere servis ettin.
Adı geçince bile ceket iliklenen nadir insanlardansın.
Ben @daltas üstadımın bir müddet istirahat edip bomba gibi döneceğine canı gönülden inanmaktayım.
Sonsuz sevgiler saygılar.
 
Son düzenleme:

Hilal10711

Yeni Üye
25 Ara 2020
92
278
Zamanı arkanıza alıp hızlı yaşayanlardansınız, bunu son PAYLAŞIMLARINIZLA bize ispat ettiniz. Gerçekten sizin paylaşımlarınızla TEKS daha çok yaşıyor aramızda, Allah her daim sağlık ve afiyet versin. Siz her ne kadar deseniz de, biz sizden ayrılmak niyetinde değiliz. Selamlar, Allah'a emanet olun. En kısa zamanda yine paylaşımlarınızla buluşmak dileğiyle...
 

Araz

Yeni Üye
14 Mar 2022
12
22
Sevgili Daltas önce forumu farklı bir konudan dolayı bıraktığınızı düşündüğüm için üzüldüm daha sonra sağlık sıkıntısından olduğunu öğrenince daha çok üzüldüm. Her şeyden önce sağlığınız sıhhatiniz, sağlıklı olmanız en güzel paylaşımınız. Umarım kısa zamanda sıkıntılarınızdan kurtulursunuz. Sağlıklı olarak her zaman mutluluk veren paylaşımlarınızı dört gözle bekliyor olacağız. Her şey gönlünüzce olsun
 

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
890
4,570
İzmir
Sayın daltas, yıllar önce renkli Teks'leri sitemizde paylaştığınızdan beri ben artık sadece renkli çizgi romanları indirip, okuyorum. Teks'deki çizimlerin, özellikle renklendirmenin kalitesi beni çok etkiledi ve renkli aşığı oldum. Sizin de Teks çizgi romanını çok sevdiğiniz için tüm zorluklarına rağmen son mesajınızda belittiğiniz gibi, biraz da sağlığınızı zora sokacak kadar uğraştığınız belli oluyor. Ben de aynı sorunları yaşadım. Çok sevdiğim Johan ve Pirlouit'in serisini hemen bitirmek için büyük bir çabanın içine girmiş, çok uzun süren hareketsiz bir dönemin sonunda bypass ameliyatına kadar iş uzamıştı. O yüzden siz siz olun, sağlığınız herşeyden önemli. Tansiyonunuzun artması hep bu bilgisayar başında uzun süre hareketsiz kalmaktan oluyor. Ben şu an bu işi dengeledim. Bir saat oturduktan sonra onbeş dakika yürüyerek bu sorunun başıma yeni dertler açmamasına çalışıyorum.
Siz de önce kendi sağlığınızı düşünerek, yapmak istediklerinizi uzun vadeye yayarak, yavaş yavaş yapın. En akıllıcası da bu. Tansiyonunuz için geçmiş olsun.
Bize karşılıksız sunduğunuz bunca çalışmalarınız için sonsuz teşekkürler.
 

MZAMAN

Aktif Üye
3 May 2019
288
911
Artık paylaşım yapmayacağım dediğinizde bizim tansiyonumuz kaç oldu biliyormusunuz? Acil şifalar dileklerimi yolluyorum ve sağlık probleminizin bitiminde yeni paylaşımlarınızı bekliyoruz.
 

All4all

Kıdemli Üye
23 Haz 2016
178
489
Üstat, yeni öğrendik, sağlık herşeyden önce gelir, geçmiş olsun, hayat çok narin, Kendinize iyi bakın, dinlenin acele etmeyin biz burdayız, iyi haberlerinizi bekliyor olucağız, hürmetler..
 

eskicizgi

Kıdemli Üye
16 Ağu 2016
147
239
Bursa
Öncelikle çok geçmiş olsun.Size,acil şifalar ve sağlıklı günler dilerim sevgili Daltas.Her şeyin başı sağlık.Bu yüzden kendinize çok dikkat edin Üstadım.Paylaşım içinde ayrıca çok teşekkür ederim.Bir süre aramızda olamayacağınızı yazmışsınız. Sizin gibi,Diyar'a değer katan ve bizim gibi büyümeyen çocukları mutlu eden büyük bir ustanın paylaşımlarından mahrum kalacak olmak,inanın ki hepimizi çok üzer.Ama,mesajınızda "belki" diye belirtmeniz biraz olsun umutlandırıyor.İnşallah kısa zamanda eski sağlığınıza kavuşur ve bizi sizsiz bırakmazsınız.
 

Kenoma

Yeni Üye
11 Eki 2021
15
17
Çok geçmiş olsun üstad.
Acil şifalar.
Tüm arkadaşların yazdıklarını okudum.
Herkes üzgün.
Herkes emeklerin için teşekkürlerini sunuyor.
Lakin ne onların, ne de benim yazabileceğim, teşekkürlerimi anlatan ifadeler sizin emeklerin karşılığı ne yazık ki, olamayacak.
Böylesine bir emek ve çabayı tarif etmeye ve teşekkür etmeye ne yazık ki, kelimelerimiz kifayetsiz kalıyor.
Siz gerçekten arkasında eser bırakabilmiş ender insanlardansınız. ve ümit ediyorum ki, devam edeceksiniz. Bir aradan sonra bomba gibi.
Ama dönmezseniz de mahsun olmayın. Zira hep kalbimizde ve hatıralarımızda olacaksınız.
Bunu tüm samimiyetimle yazıyorum.
Allah size, ruh ve bedeninize sağlık, afiyet versin.
Görüşmek üzere diyelim.
Sağlıkla kalın.
 
Üst