Günah Şehri

bylrzgr

Kıdemli Üye
16 Tem 2011
222
203
pulp_comics_sin_city_marv.jpg

ed86

Süper Üye
3 Kas 2018
830
1,628
Sadece iki sayısı -cildi- satışta. Onlarında çoğu tükenmiş. Geri kalanları Nadir kitap gibi yerlerde çok yüksek fiyatlara satılıyor. Acaba satışta olmayanların tarama paylaşımı yapılması mümkün mü? (arkabahçe basmayacaksa)

daniltbilek

Yeni Üye
29 Ocak 2023
31
24
Ben zaten anlayamıyorum. Ülkede okumak isteyen insanın önüne taş duvarlar geçiyor. Bir seriye buradan başlıyorum. Seri telifleniyor. Ki bu harika bir haber. Demek ki basımı olmuş. Basılan yerin internet adresi, ya da dükkanına gidiyorum. Bakıyorum kitap (bugünün tarihine göre) ev erzakımı karşılayacak fiyatlarda. Bu baya bi fazla. Nadir kitapta ikinci el sahafçılardan bakıyoruz. Kitabı normal fiyatının 2 katına satıyorlar. Neyse.

ed86

Süper Üye
3 Kas 2018
830
1,628
1. ve 7. kitabını arkabahçe dükkanda bulup aldım son yazdığımdan sonra. Şimdi onlarda tükendi. Geçtiğimiz yaz sordum yeniden basılacak mı seri diye, telifi çok yüksek olduğu için basmayacaklarını söylediler.

residentevil5

Yeni Üye
22 Ara 2021
24
131
merhaba arkabahçe baskısı olan 7 kitap için 2400 ve 2500 lira falan yazıyor nadirkitap sitesinde tekrar baskı olmayacak olması üzüyor elinde olan kişiler 2-3-4-5-6 numaralı kitapları tarasa keşke 1 ve 7 numaralı kitaplara yine 100-200 tl bandından ulaşmak mümkün

Son düzenleme:

residentevil5

Yeni Üye
22 Ara 2021
24
131
Sevgili bylrzgr
Günah Şehri serisi Arka Bahçe yayınları tarafından basıldığı için balonlayacak kimse çıkmayacaktır.
Belki bir gün taranır.
Ama o zamana kadar, kitapçılardan sormanızı tavsiye ederim.
merhaba rahatsız ediyorum ama sitede özel mesaj yok sanırım veya ben bulamadım günah şehri serisini türkçe bulma şansımız var mı sitede daha önce paylaşıldı mı diye sormak istedim

residentevil5

Yeni Üye
22 Ara 2021
24
131
setin tamamına 5000 lira yazan var arkabahçe keşke tekrar bassa elinde olanlar pdf olarak atsa keşke