Hellblazer ve Ghost Rider türkçe çizgi roman istek

osmandemi

Yeni Üye
19 Haz 2010
3
1
Arkadaşlar acaba yayınlanmış hellblazer ve Ghost Rider türkçe çizgi romanları varmı ?
Varsa link verebilirmisiniz ? Ya da çevirmen arkadaşlar çevirmek istermi ? Konu hakkında aramadan araştırma yaptım sorulan sorulara cevap verilmemiş. Lütfen cevabınız olumsuzda olsa bir cevap verirmisiniz ?

Son düzenleme:

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Arkadaşım,Hellblazer ve Ghostraider Türkçe çizgi romanları bildiğim kadarıyla yok. Çeviri ve balonlama yapan arkadaşların hemen hemen bütün çalışmalarını bilirim. Şu an mevcut çalışmalar genelde Avrupa (Fransızlar ve İtalyanlar çoğunlukta) çizgi romanları ve DC-Marvel ağırlıklı ABD yapımları. Dediğin seriler çevrilmiş olsaydı büyük ihtimalle gözümden kaçmazdı.

Hellblazer Arkabahçe yayınlarında John Constantin adıyla çıktı. Bunun dışında Sandman serileri de var. Forumda The Sandman / Rüyalar Lordu Arka Bahçe Yayıncılık 2. Kitap - Bebek Evi(1. Bölüm) mevcut.

harry potter fanatiği

Kıdemli Üye
7 Eki 2014
129
912
istanbul
Arkadaşım,Hellblazer ve Ghostraider Türkçe çizgi romanları bildiğim kadarıyla yok. Çeviri ve balonlama yapan arkadaşların hemen hemen bütün çalışmalarını bilirim. Şu an mevcut çalışmalar genelde Avrupa (Fransızlar ve İtalyanlar çoğunlukta) çizgi romanları ve DC-Marvel ağırlıklı ABD yapımları. Dediğin seriler çevrilmiş olsaydı büyük ihtimalle gözümden kaçmazdı.

Hellblazer Arkabahçe yayınlarında John Constantin adıyla çıktı. Bunun dışında Sandman serileri de var. Forumda The Sandman / Rüyalar Lordu Arka Bahçe Yayıncılık 2. Kitap - Bebek Evi(1. Bölüm) mevcut.

MERHABA , ARKABAHÇE YAYINLARINDAN ÇIKAN : ''Cehennem Yolcusu Constantine: İlk Günahlar Cilt 1 '' ADLI , HELLBLAZER 1988 BASIMI ÇİZGİ ROMANIN İLK 9 SAYISINI İÇEREN BU ÇİZGİ ROMANI PAYLAŞMAMIZ MÜMKÜN MÜ ? TELİF HAKKI SORUNU OLUR MU ? SANIRSAM ARTIK BASIMI DURMUŞ ? VE BUNUN DIŞINDAKİ HELLBLAZER SAYILARINI ÇEVİRSEK (10.11.12.....)SORUN OLUR MU ? ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

Sysclop

Kıdemli Üye
20 Nis 2020
106
1,109
izmir

İthaki yayınlarının satışa sunduğu Sandman serisinin tamamı elimde mevcut. Ama satışta olduğu için tarayıp yayımlayamıyoruz? Bu Arka bahçe'den çıktığı için mi yayımlanabiliyor??? Yani anaokulu öğrencisi gibi sordum ama özür :)

harry potter fanatiği

Kıdemli Üye
7 Eki 2014
129
912
istanbul
İthaki yayınlarının satışa sunduğu Sandman serisinin tamamı elimde mevcut. Ama satışta olduğu için tarayıp yayımlayamıyoruz? Bu Arka bahçe'den çıktığı için mi yayımlanabiliyor??? Yani anaokulu öğrencisi gibi sordum ama özür :)

hocam sandman serisi şu an satışta o yüzden yayımlanması telif'e giriyor , ama arkabahçenin 2005 te bastığı ''cehennem yolcusu constantine ilk günahlar'' adlı kitabı şu an basılmıyor ve yok , yani ben bu kitabı 2.elden söyledim sipariş verdim daha bugün . Eğer siteye koyarsam telif hakkı olmayacağını düşünüyorum derken zaten raflarda olmadığından ve bulunması zor olduğundan dolayı dedim...Arkabahçe bile unutmuştur bu kitabını yani ama yine de yöneticilerimize sormak lazım umarım cevap veren birisi olur mesajıma ..saygılar...

Son düzenleme:

harry potter fanatiği

Kıdemli Üye
7 Eki 2014
129
912
istanbul

HOCAM BANA İNSTADAN ULAŞABİLİRMİSİNİZ ? BİR KONU HAKKINDA FİKRİNİZİ ALMAK İSTİYORUMDA ...
---->