Hellblazer ve Ghost Rider türkçe çizgi roman istek

Hellblazer ve Ghost Rider türkçe çizgi roman istek

İstek Hattı

Like Tree10Likes
  • 1 Post By osmandemi
  • 2 Post By The_DarknesS
  • 2 Post By ''Yiğit''
  • 2 Post By harry potter fanatiği
  • 2 Post By Sysclop
  • 1 Post By harry potter fanatiği

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12.Eylül.2010, 15:28   #1
Yeni Üye

osmandemi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
osmandemi is on a distinguished road
Standart Hellblazer ve Ghost Rider türkçe çizgi roman istek
Arkadaşlar acaba yayınlanmış hellblazer ve Ghost Rider türkçe çizgi romanları varmı ?
Varsa link verebilirmisiniz ? Ya da çevirmen arkadaşlar çevirmek istermi ? Konu hakkında aramadan araştırma yaptım sorulan sorulara cevap verilmemiş. Lütfen cevabınız olumsuzda olsa bir cevap verirmisiniz ?

Konu osmandemi tarafından (12.Eylül.2010 Saat 15:31 ) değiştirilmiştir.
osmandemi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12.Eylül.2010, 16:11   #2
Çeviri Balonlama
Yönetici

The_DarknesS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 753395
•Rep Seviyesi :
The_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond repute
Arkadaşım,Hellblazer ve Ghostraider Türkçe çizgi romanları bildiğim kadarıyla yok. Çeviri ve balonlama yapan arkadaşların hemen hemen bütün çalışmalarını bilirim. Şu an mevcut çalışmalar genelde Avrupa (Fransızlar ve İtalyanlar çoğunlukta) çizgi romanları ve DC-Marvel ağırlıklı ABD yapımları. Dediğin seriler çevrilmiş olsaydı büyük ihtimalle gözümden kaçmazdı.

Hellblazer Arkabahçe yayınlarında John Constantin adıyla çıktı. Bunun dışında Sandman serileri de var. Forumda [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] mevcut.

The_DarknesS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12.Eylül.2010, 16:13   #3
Yeni Üye

osmandemi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
osmandemi is on a distinguished road
cevabın için teşekkür ederim dostum
osmandemi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 07.Şubat.2013, 18:30   #4
Aktif Üye

''Yiğit'' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 5115
•Rep Seviyesi :
''Yiğit'' has a reputation beyond repute''Yiğit'' has a reputation beyond repute''Yiğit'' has a reputation beyond repute''Yiğit'' has a reputation beyond repute''Yiğit'' has a reputation beyond repute''Yiğit'' has a reputation beyond repute''Yiğit'' has a reputation beyond repute''Yiğit'' has a reputation beyond repute''Yiğit'' has a reputation beyond repute''Yiğit'' has a reputation beyond repute''Yiğit'' has a reputation beyond repute
Aynen bende hellblazer ı arıyorum,çevirisinin yapılması mümkün mü ?
''Yiğit'' isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 16.Mayıs.2021, 17:49   #5
Kıdemli Üye

harry potter fanatiği - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 25030
•Rep Seviyesi :
harry potter fanatiği has a reputation beyond reputeharry potter fanatiği has a reputation beyond reputeharry potter fanatiği has a reputation beyond reputeharry potter fanatiği has a reputation beyond reputeharry potter fanatiği has a reputation beyond reputeharry potter fanatiği has a reputation beyond reputeharry potter fanatiği has a reputation beyond reputeharry potter fanatiği has a reputation beyond reputeharry potter fanatiği has a reputation beyond reputeharry potter fanatiği has a reputation beyond reputeharry potter fanatiği has a reputation beyond repute
Alıntı: The_DarknesS´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşım,Hellblazer ve Ghostraider Türkçe çizgi romanları bildiğim kadarıyla yok. Çeviri ve balonlama yapan arkadaşların hemen hemen bütün çalışmalarını bilirim. Şu an mevcut çalışmalar genelde Avrupa (Fransızlar ve İtalyanlar çoğunlukta) çizgi romanları ve DC-Marvel ağırlıklı ABD yapımları. Dediğin seriler çevrilmiş olsaydı büyük ihtimalle gözümden kaçmazdı.

Hellblazer Arkabahçe yayınlarında John Constantin adıyla çıktı. Bunun dışında Sandman serileri de var. Forumda [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] mevcut.

MERHABA , ARKABAHÇE YAYINLARINDAN ÇIKAN : ''Cehennem Yolcusu Constantine: İlk Günahlar Cilt 1 '' ADLI , HELLBLAZER 1988 BASIMI ÇİZGİ ROMANIN İLK 9 SAYISINI İÇEREN BU ÇİZGİ ROMANI PAYLAŞMAMIZ MÜMKÜN MÜ ? TELİF HAKKI SORUNU OLUR MU ? SANIRSAM ARTIK BASIMI DURMUŞ ? VE BUNUN DIŞINDAKİ HELLBLAZER SAYILARINI ÇEVİRSEK (10.11.12.....)SORUN OLUR MU ? ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...
aziz balıkçı ve Fuenx bunu beğendi.

BİLEMİYORUM ALTAN
harry potter fanatiği isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 16.Mayıs.2021, 23:48   #6
Yeni Üye

Sysclop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 5010
•Rep Seviyesi :
Sysclop has a reputation beyond reputeSysclop has a reputation beyond reputeSysclop has a reputation beyond reputeSysclop has a reputation beyond reputeSysclop has a reputation beyond reputeSysclop has a reputation beyond reputeSysclop has a reputation beyond reputeSysclop has a reputation beyond reputeSysclop has a reputation beyond reputeSysclop has a reputation beyond reputeSysclop has a reputation beyond repute
Alıntı: The_DarknesS´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

İthaki yayınlarının satışa sunduğu Sandman serisinin tamamı elimde mevcut. Ama satışta olduğu için tarayıp yayımlayamıyoruz? Bu Arka bahçe'den çıktığı için mi yayımlanabiliyor??? Yani anaokulu öğrencisi gibi sordum ama özür
Sysclop isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 17.Mayıs.2021, 17:22   #7
Kıdemli Üye

•Rep Seviyesi :
harry potter fanatiği has a reputation beyond reputeharry potter fanatiği has a reputation beyond reputeharry potter fanatiği has a reputation beyond reputeharry potter fanatiği has a reputation beyond reputeharry potter fanatiği has a reputation beyond reputeharry potter fanatiği has a reputation beyond reputeharry potter fanatiği has a reputation beyond reputeharry potter fanatiği has a reputation beyond reputeharry potter fanatiği has a reputation beyond reputeharry potter fanatiği has a reputation beyond reputeharry potter fanatiği has a reputation beyond repute
Alıntı: Sysclop´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
İthaki yayınlarının satışa sunduğu Sandman serisinin tamamı elimde mevcut. Ama satışta olduğu için tarayıp yayımlayamıyoruz? Bu Arka bahçe'den çıktığı için mi yayımlanabiliyor??? Yani anaokulu öğrencisi gibi sordum ama özür

hocam sandman serisi şu an satışta o yüzden yayımlanması telif'e giriyor , ama arkabahçenin 2005 te bastığı ''cehennem yolcusu constantine ilk günahlar'' adlı kitabı şu an basılmıyor ve yok , yani ben bu kitabı 2.elden söyledim sipariş verdim daha bugün . Eğer siteye koyarsam telif hakkı olmayacağını düşünüyorum derken zaten raflarda olmadığından ve bulunması zor olduğundan dolayı dedim...Arkabahçe bile unutmuştur bu kitabını yani ama yine de yöneticilerimize sormak lazım umarım cevap veren birisi olur mesajıma ..saygılar...
ed86 bunu beğendi.

BİLEMİYORUM ALTAN

Konu harry potter fanatiği tarafından (17.Mayıs.2021 Saat 17:35 ) değiştirilmiştir.
harry potter fanatiği isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 17.Mayıs.2021, 17:53   #8
Kıdemli Üye

•Rep Seviyesi :
Alıntı: Sysclop´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

HOCAM BANA İNSTADAN ULAŞABİLİRMİSİNİZ ? BİR KONU HAKKINDA FİKRİNİZİ ALMAK İSTİYORUMDA ...
----> [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

BİLEMİYORUM ALTAN

Bookmarks

Seçenekler
Stil