zagor Daltas...

Namport

Yeni Üye
26 Ara 2015
87
86
https://t.me/pump_upp
Tex Willer gibi Daltas üstad yayınlıyor da Zagor neden yayınlanmıyor bunu anlamış değilim.Yani Daltas Üstad gibi yayınlayacak Üstadımız var mı sitede göremiyorum.umarım Zagor renkli maceraları okumaya başlarız....Saygılarımla

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Buradan forumu izlemediğinizi anlıyoruz.
Birçok arkadaşımız Zagor serisini ilerletiyor, forumda arama butonunu kullanarak aratın bulursunuz.

altan

Yönetici
23 Eyl 2011
2,963
103,833
Tex Willer gibi Daltas üstad yayınlıyor da Zagor neden yayınlanmıyor bunu anlamış değilim.Yani Daltas Üstad gibi yayınlayacak Üstadımız var mı sitede göremiyorum.umarım Zagor renkli maceraları okumaya başlarız....Saygılarımla

Forumda biraz dikkatli gezinseniz sayın Yaşlıkurt'un paylaşmakta olduğu RENKLİ ZAGOR serisini görürsünüz.

muratti

Aktif Üye
6 Eki 2015
448
1,329
Yaşlıkurt üstadımızın muhteşem paylaşımları nasıl dikkatinizi çekmedi ben de bunu anlamadım :)

teks55

Çeviri & Balonlama
5 Ara 2016
2,451
7,953
Sayın Namport
Forumun sahil yolu bölgesinde geziyorsunuz galiba
Biraz şehir merkezine inip bakmaya ne dersiniz
Yaşlıkurt üstadın nüfuz sahasının genişliğini o zaman görebilirsiniz

Son düzenleme:

garfield67

Onursal Üye
19 Mar 2016
1,822
8,981
Her hafta sonu sektirmeden 2 cilt büyüklüğünde şu an 84. cildini verdiğini belirtmem gerekir burada... Namport sanırım birkaç mesajında Zagor yeni ciltlere parmak basmak istiyor galiba...

Ama Daltas'ın da ve Yaşlıkurt'un da balonlamaları biraz titizlik gerektirdiğinden geriden geliyor... Çünkü bu kitapların renklileri sonradan imal edilebiliyor...

Ayrıca yayınevi basımından sonra ancak iki yıl sonra burada vermek koruma önlemli olması gerekir...

Keşke Daltas ve Yaşlıkurt'tan forumumuzda birden fazla ikiz hatta üçüz kardeşleri olsa, onların meşakkatlerini paylaşsa...