Korkut Bey ve Karayılan

Son Destan

Yeni Üye
16 Ağu 2017
1
4
Arkadaşlar 92.93.94..tam hatırlayamıyorum Takip ettiğim TÜRKİYE ÇOCUK dergisinde yanılmıyorsam((Korkut BEY ve KARAYILAN ))dİye bir bölüm takip etmiştim.Uzun zamandır onu arıyorum hiçbir görsele rastlamadım Lütfen bana yardımcı olurmusunuz...?

konuşan çizgiler

Süper Üye
2 Şub 2015
212
1,064
Çizgi Alemi
Arkadaşlar 92.93.94..tam hatırlayamıyorum Takip ettiğim TÜRKİYE ÇOCUK dergisinde yanılmıyorsam((Korkut BEY ve KARAYILAN ))dİye bir bölüm takip etmiştim.Uzun zamandır onu arıyorum hiçbir görsele rastlamadım Lütfen bana yardımcı olurmusunuz...?
Ömer Muz'un yazıp çizdiği Korkut Bey'in maceralarını ben de okumuştum.Bu çizgi romanla ilgili Türkiye Çocuk Dergisi İlaveleri bölümündeki yorumumda özet bilgileri bulabilirsiniz.Mayıs ayında Ankara'da Milli Kütüphane'de cep telefonumla pek çok metaryel gibi Korkut Bey'in maceralarını da çekmiştim. Kazıklı Voyvoda'ya karşı geçen ilk macerada, Conan çizgi romanından kopyalama var.(54. sayfada kalenin burçlarına halatla tırmanma çizimleri).İkinci macera olan Krallara Ölüm adlı macera sitemizde mevcut.Fakat son 16 sayfa renksiz.Bu 16 sayfanın renklisini çektim.Bahsettiğiniz Karayılanla olan maceralar Büyük Hesaplaşma ve devamı olan Korkunç İntikam adlı maceralardı.Ciltlerin çok kalın olmasından dolayı sayfalar tam olarak açılamıyor.Bu durum çekim açısından yorucu.Çok az ara vererek, son maceranın ilk bölümlerine kadar çekim yapabildim.Kalan kısmı, kısmet olursa bir dahaki Ankara yolculuğumda 1993 yılı dergilerinden tamamlayacağım.Görsellerin çekim kalitesinde sıkıntı yok...

Son düzenleme: