CONAN III... MACERA SONA ERİYOR...

hüseyin aksakal

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
7 Eyl 2010
773
5,727
Kdz. Ereğli
Nihayet Conan III baskıya geçiyor. Bu cilt ile Robert E. Howard'ın tüm Conan öyküleri Türkiye'de yayınlanmış olacak. Üçüncü cildin sonundaki ilave öyküler ve çeşitli metinlerle, sadece Türkiye'nin ilk Conan külliyatını değil, yayınlanmış en kapsamlı Conan derlemesini de sizlerle buluşturmuş oluyoruz.

Ayrıca, Howard'ın karakterlerinden Bran Mak Morn da yolda... Sadece Mak Morn öyküleri değil, başka Pict öyküleri de yer alacak içinde...

Conan I çıktığında ilk kez Çizgidiyarı'nda duyurmuştum. Son cildi ve Bran Mak Morn'u da Çizgi Diyarı'ndan duyurmuş oluyoruz böylece.

Beğeneceğiniz umuduyla...

HÜSEYİN AKSAKAL

r04aXM.png
[/url][/IMG]

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,043
20,204
Kamlançu
Bu güzel haberi duyunca çok sevindim. Kitap baskıya giriyorsa ortalama 10 gün içinde piyasaya çıkar. Şimdiden okumak için sabırsızlanıyorum. Daha önce yarım bırakılan öykülerin tamamlanması Türk okuru için müthiş bir şey, umarım kıymeti bilinir. Çok çok satılmasını ümit ediyorum. İyi ki taşın altına elinizi koyup yayınlatmak için adım atmışsınız. Ne kadar teşekkür etsek azdır. Sağ olun, var olun.

Hakan Alpin

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
24 Şub 2015
1,781
15,130
Harikulade bir haber. Ellerinize, emeğinize sağlık. Conan'ın tüm öyküleri sayenizde kahramanın Türkiye'deki ilk görünümünün 40. yılında sevenlerine eksiksiz ulaşmış oluyor.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Sizin gibi dostlarla bir arada olmak gerçek anlamda gurur verici...
En yakın zamanda okuyacak olmak çok güzel.
Başarılar diliyorum, okuyanı bol olsun.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,679
İstanbul
Diğer tüm kitapların gibi bunu da edineceğim, üstadım. İlk fırsatta.

Umarım, okuyanı çok olur.

Ellerine sağlık.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,444
8,365
İzmir
İlk iki sayıyı henüz alamadım maalesef.
Ama çıkacak olan son ciltle beraber hepsini alacağım.
Vermiş olduğunuz emekler için çok çok teşekkürler.
Umarım satış grafiği çok tatmin edici bir rakam olur.