Marshall Blueberry (3) Kanlı Sınır

homeric

Çeviri & Balonlama
19 Eyl 2009
338
3,202
Kütahya
000auxu.jpg

Nihayet bu seri bitti. Bu sayıda çizer değişmiş. Keşke Vance bu sayıyı da çizseymiş ama Rouge'de iyi iş çıkarmış. Blueberry çizgilerinin yanında konu olarak da çok güzel. ( Maalesef çok güzel film yapılabilecekken, kitaplarla hiç alakası olmayan bir film çekilmiş. Blueberry'i sevmem yüzünden filmi büyük bir sıkıntıyla seyrettim. Kesinlikle vakit kaybı...)
Umarım Blueberry'nin bütün yayımları bir gün kitaplığımızdaki yerini alır. İyi okumalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,482
Emeğinize sağlık çizimleri gerçekten çok hoş bir çizgi roman, tam 55 adet Blueberry çizgi kitabı yayınlanmış, sizinde dediğiniz gibi bir gün tamamını okumak sizin gibi cefekar arkadaşlarımız sayesinde olacaktır. Tekrar emekleriniz için çok teşekkürler.

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,697
47,811
Pazar günümüzü şenlendirdiniz Homeric, çok teşekkür ederim..

12 Şub 2010
15,006
543,642
Tüm Blueberry maceralarında olduğu gibi aksiyon yüksek, heyecan verici ve entrika, ihanet gırla gidiyor.

Sevgili homeric yine harika bir iş yapmış. Büyük keyifle okudum.

Teşekkür ediyorum sevgili dostum.

emekli

Aktif Üye
17 Eki 2015
267
566
bu güzel diziyi bizlere kazandırdığınız için çok teşekkür ederim. dizinin tamamını hazırlayabilirseniz hem bizlere hemde bu güzel siteye çok değerli eser kazandırmış olursunuz. ellerinize ve emeğinize sağlık. iyiki varsınız.

nasuhkose

Yeni Üye
3 May 2019
3
3
Çok başarılı bir çalışma olmuş,elinize sağlık. Ne kadar teşekkür etsek azdır. İyi ki varsınız.

mersan00

Onursal Üye
23 Haz 2011
247
436
Ankara
bluberynin birçok macerasıvar. keşke öbür sayılara devam etseniz.basan yayın evi de yıllardır basmıyor zaten.