Zagor Renkli 275 Kabus

Homeboy

Çeviri & Balonlama
27 Mar 2018
690
12,959
Ankara
Sevgili Zagor sever dostlar. Bir kitabı daha tamamlamış bulunuyorum. Kabus macerasını İrfano üstattan alıntı yaptım. İki ayrı yerde sitede paylaşım olduğu için 281.sayıya geçmeyi düşünüyorum. Sitede olan kitapların paylaşımı anlamlı gelmiyor. Yine de takdir sizlerin isterseniz onları da kitap şeklide düzenlemeye çalışırım. Görüşleriniz benim için önemli. Keyifli okumalar dilerim.
Saygılarımla.

fırat

Aktif Üye
Yeni Üye
4 May 2012
328
799
Paylasimlariniz için çok teşekkür ederim.Bence seriye devam edin.Yani ara vermeyin.

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,094
İstanbul
Emekleriniz için çok teşekkür ederim.
Sitede olmayan sayılardan devam etmenizi tercih ederim.
İzin verirseniz balonlama yaparken birkaç noktayı belirtmek isterim.
Balon içinde gerekmedikçe kalın (Bold) yazı fontu kullanmayınız.
(Duygu, heyecan, panik gibi ifadeler hariç.)
Yazıların büyüklüğü her balonda aynı olmalı.
Font büyüklüğünü bir tık küçültürseniz daha iyi okuma sağlar.
Çalışmalarınız için tekrar teşekkür ediyor ve kolaylıklar diliyorum.

Son düzenleme:

Homeboy

Çeviri & Balonlama
27 Mar 2018
690
12,959
Ankara
Dediklerinizi dikkate alacağım ama bazı balonlarda daha fazla boşluk kalabilir o takdirde o yüzde font değiştiriyordum. Diğer söylediğiniz de mantıklı ne kadar büyük kolay olursa daha rahat okunur diye düşünmüştüm benim kitaplar pdf'ye çevrilince kindle gibi aletlerde çok rahat okunabiliyor. 281. sayıdan dediğiniz gibi yapmaya çalışacağım kusurumuz olursa affola 276-280 nolu sayıları merak eden arkadaşlar çeviri balonlama grubundan irfano üstattan toplu olarak yararlanabilirler. Saygılarımla.

agartan

Onursal Üye
28 Haz 2019
1,225
11,297
Dediklerinizi dikkate alacağım ama bazı balonlarda daha fazla boşluk kalabilir o takdirde o yüzde font değiştiriyordum. Diğer söylediğiniz de mantıklı ne kadar büyük kolay olursa daha rahat okunur diye düşünmüştüm benim kitaplar pdf'ye çevrilince kindle gibi aletlerde çok rahat okunabiliyor. 281. sayıdan dediğiniz gibi yapmaya çalışacağım kusurumuz olursa affola 276-280 nolu sayıları merak eden arkadaşlar çeviri balonlama grubundan irfano üstattan toplu olarak yararlanabilirler. Saygılarımla.
size mesaj göndermiştim, okudunuz mu?

Gokhun

Çeviri & Balonlama
28 Eyl 2015
360
4,184
Gazimağusa/KKTC
Emekleriniz için çok teşekkürler. Bence serinin kalanıyla devam etseniz veya mümkün olduğunda eksik kalan 276-280 arası sayıları da paylaşsanız mükemmel olur.

Tekrar elinize sağlık...

Homeboy

Çeviri & Balonlama
27 Mar 2018
690
12,959
Ankara
Emekleriniz için çok teşekkürler. Bence serinin kalanıyla devam etseniz veya mümkün olduğunda eksik kalan 276-280 arası sayıları da paylaşsanız mükemmel olur.

Tekrar elinize sağlık...

Bahsettiğiniz kitaplara ait paylaşımların tümü çeviri balonlama grubu irfano üstadın bölümünde kabus adıyla mevcut. O yüzden olmayanlar eklensin diye 281'den başlamıştım. Eğer topluca değil kitap kitap istiyorsanız. Biraz zaman alır yöneticilerimiz de uygun görürse el atabilirim.