Yenilmez Osmanlı Akıncısı "Hızır Bey" Türkiye Çocuk Yayınları Sayı 01

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,309
49,882
NeverLand

9std29.jpg

Yaratıcısı Talat Güreli tarafından ilk kez 15 Mart 1984 tarihinde Türkiye Çocuk dergisinde maceralar yaşamaya başlayan Hızır Bey ve dostu Yadigar'ın serüvenleri, 4 Temmuz-31 Ekim 1992 tarihleri arasında 16 sayfalık 18 sayı ilave şeklinde okuyucusuna sunulmuştur.

Az sayıdaki Türk çizgiroman kahramanından birisi olan Hızır Bey'i sevenlerinin keyifle okuyacağını düşünüyorum.

Mediafire:

Moderatör tarafında düzenlendi:

freeedooom

Kıdemli Üye
8 May 2009
204
1,196
daha bunu isteyeli 2 gün olmadı ama bakıyorum sen neredeyse bütün maceralarını koymuşsun siteye.bu ne hız aman yarabbi. sana ne kadar teşekkür etsem azdır. ellerin dert görmesin.

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,846
Üstat Bakunin hepimizin bildiği üzre üye kardeşlerinden en ufak bir istek duymaya görsün hemen uğraşır didinir ve istekleri realiteye çevirir.Allah bakunin üstattan razı olsun.

recocore

Süper Üye
26 Nis 2009
1,563
847
Sadece bir - iki kitabı vardı. Onlar da muhtemelen yine Bakunin Üstadın paylaşımlarıydı.

Benim için yepyeni olan bu paylaşımların için teşekkürler Bakunin...

Ayrıca az sayıdaki Türk ÇR Kahramanlarını yaşattığın için ne kadar teşekkür etsek azdır Sevgili Bakunin...

canberkata

Yeni Üye
19 Kas 2010
3
0
yav kimse yoktur ilgilenecek birisidir dediğim anda çocuklıuğumun kahramanını yeniden buldum bakunin

hero63

Yeni Üye
2 Ocak 2011
1
0
cbr dosyası uzantılı olduğu için açamıyorum,bana yardımcı olabilirmisiniz rica etsem...

yokogeri

Yeni Üye
1 Haz 2011
2
2
Gerçekten çok teşekkür ederim.Çizgi roman Kah ramanalrımızın az oldugunu ve dunya kadar gevur çizgi roman kahramanı oldugunu hesaba katarsak.bu tur ozellıkle tarıhı kahramanlarımızın kıtaplarının cogalması temennısıyle iyi çalışmalar...

yokogeri

Yeni Üye
1 Haz 2011
2
2
Lütfen linkleri alternatif olarak mediafire olursa cok mennun oluruz.malum rapid bizi bekleme işkencesıne alıyor...

yawash

Yeni Üye
30 Kas 2020
1
1
hero63 indirdiğin dosyanın "cbr" uzantısını "zip" olarak değiştirirsen açabilirsin.

Örnek:
"Hızır Bey 01.cbr" dosyasının uzantısını "Hızır Bey 01.zip" olarak yaptığınızda zip dosyası olarak açabilirsin.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,620
.cbr veya .cbz dosyalarınızı bilgisayarınızda açamama sebebi bu uzantıları destekleyen bir proğrama sahip olmamanızdan kaynaklanır.

Tüm bu uzantıdaki dosyaların içerisinde .jpegler vardır uygun bir açma proğramı ile (Winrar veya Winzip) ile bunları çıkartıp fotograf şeklinde de tek tek okuyabilirsiniz.

Bilgisayarımızda şahsen benim olmazsa olmazlarımdan Winrar, cdplayex, şimdilerde Honeywiev kuruludur.

Çizgi roman dosyaları genellikle yaygın olarak CDisplayEx programı ile okunur.