Puslu Kıtalar Atlası - İlban ERTEM

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
epu8kc1pqdgjgwszg.jpg

qoenqn62oxvo19pzg.jpg

7 part olarak taradım ve yükledim baya büyük ve kalın bir kitap.

kıymetli gandor08 üstadım bende pdf formatında vardı bu güzel eser ekran görüntüsü alarak bu linke eksik sayfaları attım eseri pdf haline getiren kişi telefon kamerası ile çekmiş zamanında bu nedenle sayfalar yamuk ama sadece 3 sayfa ve okunuyor yazılar, ondan buraya atmak istedim belki siz yeniden tarayana kadar idare eder bu linkteki sayfalar

akşamsefası kardeşimizin paylaştığı pdf yi jpeg yaparak eksik 21-22-23 ncü sayfaları yükledim.

Son düzenleme:

memogianni

Süper Üye
26 Haz 2011
896
1,849
İstanbul
Bu gerçekten de farklı bir ğaylaşım olmuş.

Açıkçası önce tereddütle ilk paylaşımı indirdim, biraz okuduktan sonra hepsini aynı anda indirdim.

Gerçekten enteresan ve güzel bir hikaye.

Eline sağlık.

gorgon

Onursal Üye
1 Ağu 2019
870
15,771
İstanbul
Kıymetli üstadım,

İlban Ertem'in devasa hacimli olağanüstü çalışmasını bir çırpıda tarayıp, düzenleyip bizlerle paylaştığın için çok teşekkür ederim.

Ancak, "Puslu Kıtalar Atlası 001" başlıklı kısmın 21, 22 ve 23. sayfaları eksik kalmış. Bu eksik sayfalar da tamamlanırsa harikulade bir paylaşım arşivlerimizi şenlendirecek ve keyifle eksiksiz okuyacağız.

Şimdiden çok teşekkür eder, hürmetlerimi sunarım.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
Kıymetli üstadım,

İlban Ertem'in devasa hacimli olağanüstü çalışmasını bir çırpıda tarayıp, düzenleyip bizlerle paylaştığın için çok teşekkür ederim.

Ancak, "Puslu Kıtalar Atlası 001" başlıklı kısmın 21, 22 ve 23. sayfaları eksik kalmış. Bu eksik sayfalar da tamamlanırsa harikulade bir paylaşım arşivlerimizi şenlendirecek ve keyifle eksiksiz okuyacağız.

Kitap sanırım köyde getirip eksik sayfaları tarıyacağım.

NightMare420

Aktif Üye
8 Şub 2021
311
1,024
kıymetli gandor08 üstadım bende pdf formatında vardı bu güzel eser ekran görüntüsü alarak bu linke eksik sayfaları attım eseri pdf haline getiren kişi telefon kamerası ile çekmiş zamanında bu nedenle sayfalar yamuk ama sadece 3 sayfa ve okunuyor yazılar, ondan buraya atmak istedim belki siz yeniden tarayana kadar idare eder bu linkteki sayfalar

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608

Çok teşekkürler ana mesaja ekledim. Tarayana kadar mükemmel oldu.

aksamsefasi

Süper Üye
5 Eki 2018
4,513
85,230
İzmir
Kıymetli üstadım,

Tam halini birazdan paylaşacağım.Bölüm aralarındaki boş sayfaları eklemediğim için eksik gibi görünse de tamdır.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
akşamsefası kardeşimizin paylaştığı pdf yi jpeg yaparak eksik 21-22-23 ncü sayfaları yükledim.

ALIENRIPLEY

Süper Üye
29 Ocak 2016
1,196
2,105
Son derece mükemmel bir eser, paylaşan gandor08 dostumuza ve emek veren herkese çok teşekkürler.. İyi ki varsınız...