The Strange Talent Of Luther Strode 6. Sayı (Çeviri Balonlama) Final

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,043
20,204
Kamlançu
Sevgili dostlar; 6 sayılık "The Talent of Luther Strode (Luther Strode'un Garip Yetenekleri)" serisinin sonuna ulaşmış bulunuyoruz.
strode1a.jpg

Planlanan zamandan çok erken olarak bitirdiğimiz bu seri Gulyabani üstadın çevirisi ve naçizane benim balonlamam ile huzurlarınıza gelmişti. Kitabın sonunda görüleceği üzere bundan sonra seri "The Legend of Luther Strode" olarak devam ediyor. Elimizde olmayan bu seriyi de umarım genç arkadaşlar çevirip yayınlarlar.
Her sayısında bilinen bir esere gönderme yapan Luther Strode bu sayıda da Shakespeare (tahmin ettiğiniz gibi google yardımıyla yazdım bu ismi :p ) üstadın Hamlet'ine gönderme yapıyor:
"Olmak ya da olmamak, işte bütün mesele bu."
lutherstrodei6covercolorbytraddd4jfjr0.jpg

Son sayımızda Kütüphaneci ve Luther trajik olayların yaşandığı bir mücadele ile macerayı sonlandırıyorlar. Kazanan kim olacak dersiniz?
lutherstrodepinupcolorbytraddd4bh926.jpg

Bizimle Luther Strode'un macerasına eşlik ettiğiniz için teşekkürler.
.
:)

Diğer sayıları kaçıranlar ya da Bitsin de topluca indireyim diyenler için eski konular:
Luther Strode 01
Luther Strode 02
Luther Strode 03
Luther Strode 04
Luther Strode 05
Luther Strode 06 Boşuna tıklama, yukarıda link verildi :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,697
47,811
Gulyabani ve Shoryuken heyecanlı macerayı sonuna kadar okumamızı sağladığınız için
çok teşekkürler. Başlayıp ta bitmeyen maceralar olduğundan hiçbir kitabı sonlanmadan
okumam, 6 sayılık bir heyecana başladım emek ve çizgi roman sevginiz gerçekten yerini
bulduğuna inanın çok sevindirdiniz bizleri..

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,676
İstanbul
Fiuuu... Amma kan döküldü be...

Sevgili Shoryuken balonlama mükemmel olmuş... Tıpkı Nadir Abi'nin çevirisi gibi. Altı sayılık güzel bir şölendi. Teşekkürler.

12 Şub 2010
15,006
543,642
Bol kanlı bir seriymiş. Temposu da hızlı. Süper kahramanların maceralarını hatırlattı.

Emekleriniz için teşekkür ederim dostlar.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,007
Sarıyer
Süper kahramanlı bir seri çevirmek için yola çıkıp, süper kanlı bir seriyi tamamlamış olduk, benim standartlarıma göre beklediğimden hızlı bitti, Murat sayesinde tabii ki. Her sayıda üstüne koyarak ilerletti bulut yazarlığını, teşekkür ederim.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Bol kanlı, küfürlü, hızlıca okunan, ilginç ve keyifli bir hikayeye sahip bir seriyi daha geride bıraktık.
Değerli Gülyabani ve Shoryuken'e emekleri için teşekkür ederim. Seri öyle bir noktada tamamlandı ki ne oldu? neden oldu? nasıl oldu? güçleri nasıl kazandı? gibi bir çok soru havada kaldı. Bundan sonrasını Luther Strode Efsanesinde devam ediyor. Acaba Efsane devam edecek mi?

asimreis

Kıdemli Üye
23 Nis 2010
242
185
sevgili kardeşim bugüne kadar sayende çok güzel kitapları okudum heyecanlandım.
bu hediyende çok güzel keyifle okuyorum.karşılıksız şifresiz paylaştığınız için
tekrar teşekkürler
asimreis izmir 1951

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,310
Adana
Teşekkürler sevgili Shoryuken ve sevgili Gulyabani... Elinize sağlık... Harika paylaşımlar için...

I'am legend 777

Yeni Üye
4 Nis 2020
2
2
Madem bir seriye başlandı devamı gelmelidir yarıda kesmeniz olmamış yanlış daha önce ingilizce okudum bu seferde türkçe okuyayım dedim diğer 2 serinin Türkçesi yok

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,043
20,204
Kamlançu
Sevgili I'am legend 777, uğurlar ola.
Seriyi biz 2013 Ekim ve Aralık arasında tamamlamışız. 6 sayılık seride başlangıç hikayesi "tamamlandı." Tanıtımını yapmış, çizgi roman severleri yeni bir karakter ile tanıtmışız, bizim açımızdan görevimiz tamamlanmış. Bundan sonra seriyi seven dostlar çeviri ve balonlama yaparlarsa severek okuruz, artık biz başka projeler ile uğraşıyoruz, bu unutulmuş seri ile ilgili herhangi bir planımız bulunmamaktadır. İyi eğlenceler, tüm dostlara selamlar.