Gelecek Program

Gelecek Program

Gulyabani

Like Tree51Likes
  • 25 Post By Gulyabani
  • 5 Post By yeryüzü
  • 5 Post By Dindar Diker
  • 2 Post By fantoma98
  • 5 Post By denizkara
  • 3 Post By Shoryuken
  • 4 Post By Dindar Diker
  • 2 Post By birmehmet

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05.Kasım.2013, 22:53   #1
Yönetici

Gulyabani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 651986
•Rep Seviyesi :
Gulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond repute
Standart Gelecek Program
Başlığı ve konsepti değerli dostum Ozan'dan çaldım, itirazı olmaz sanırım.

Burada belirli aralıklarla önümüzdeki aylarda tamamlanması olası projelerden bahsedeceğim ki çeviri çakışmalarına yol açıp bir kaç atımlık barutumuzu boşa harcamayalım.

Şu anda çevrilen, balonlanan ve çevirisine başlanmış olan oneshot ve seriler aşağıdadır.

Carapaces (Schuiten kardeşlerden kısa öyküler) 03 Tamamlandı büyükbeyaz
Kran 02
Luther Strode 04 Tamamlandı shoryuken - 05
Ganz Allein Tamamlandı uzung
Alan Quartermain 01 Tamamlandı darkwood- 02 Tamamlandı
Sand, nicht mehr als sand Tamamlandı (Hugo Pratt' dan 2 adet savaş öyküsünden oluşan 50 sayfalık bir oneshot)
Quintos Tamamlandı (Oneshot) Çizgiromanda şimdiye kadar hiç karşılaşmadığım İspanya iç savaşı esnasında geçen bir öykü
Canoe Bay (Oneshot) Bağımsızlık öncesi Kuzey Amerika'da geçen bir öykü
Hieroglyph 01-02-03-04

Bu aralar aynı anda pek çok işle uğraştığımdan belki unuttuğum da vardır.

Bu liste kesinlikle "balonlama" için yoğun emek harcayan dostlarıma her hangi bir baskı unsuru oluşturmak için hazırlanmamıştır, sadece haber amaçlıdır.

Sevgi & Saygı

Konu Gulyabani tarafından (15.Aralık.2013 Saat 22:52 ) değiştirilmiştir.
Gulyabani isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 06.Kasım.2013, 00:07   #2
Yönetici

yeryüzü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1771547
•Rep Seviyesi :
yeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond repute
Lütfen biraz baskı hissedin dostlar.
Liste muhteşem görünüyor.Bu tür farklı
tarzları okumak lazım.
Örneğin "Quintos", savaşı derinlemesine hissettiren
bir çizgi romana benziyor.Ülkemizde geçen yıl yayınlanan "Uçma Sanatı" ise
savaş öncesi,savaş sırası ve sonrasında insanların
hayatından bahsediyor...
Yok yok kıyamam size baskı hissetmeyin,
biz bekleriz bir köşede, heyecanla, sabırla...
Şaka bir yana şimdiden seçimleriniz için
tebrikler, kolay gelsin,
teşekkürler, sevgi ve saygılar...
Alt 06.Kasım.2013, 00:29   #3
Çeviri Balonlama

Dindar Diker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 157089
•Rep Seviyesi :
Dindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond repute
Allan Quartermain sevdiğim bir karakter. Çevirisi bittikten sonra balonlamasını ben yapmak istiyorum... Eğer müsaade varsa?
Dindar Diker isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 06.Kasım.2013, 00:36   #4
Onursal Üye

fantoma98 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 730957
•Rep Seviyesi :
fantoma98 has a reputation beyond reputefantoma98 has a reputation beyond reputefantoma98 has a reputation beyond reputefantoma98 has a reputation beyond reputefantoma98 has a reputation beyond reputefantoma98 has a reputation beyond reputefantoma98 has a reputation beyond reputefantoma98 has a reputation beyond reputefantoma98 has a reputation beyond reputefantoma98 has a reputation beyond reputefantoma98 has a reputation beyond repute
sabırsızlıkla bekliyorum üstat...
birmehmet ve denizkara bunu beğendi.
fantoma98 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 06.Kasım.2013, 00:47   #5
Süper Üye

denizkara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 16
•Rep Seviyesi :
denizkara is on a distinguished road
Icon10
Çok kızdım işte , bu yüzden benim seçeceğim bir Almanca çeviri isterim

Valla Nadir abi, ben söyleyecek bir şey bulamıyorum, sana kimse yetişemez üstadım

Balonlamaya eser vermede; ben ortak büyük beyaz üstadıma yetişmeyi rüyamda bile göremezken , sana balonlama ustaları yetişemiyor Nadir abiiiiiiiiiiiiiiii

"Büyücem büyücem, kırk fırın ekmek yicem işte"

Bu arada ilk iki sıradaki:

Quintos (Oneshot) Çizgiromanda şimdiye kadar hiç karşılaşmadığım İspanya iç savaşı esnasında geçen bir öykü

Sand, nicht mehr als sand (Hugo Pratt' dan 2 adet savaş öyküsünden oluşan 50 sayfalık bir oneshot)

Bu eserleri; 4 gözle değil, 4 x 4 gözle bekliyorum üstadım

Abi bizim bir kaç tahtamız eksik mi, böyle haldır haldırbunu çok merak ediyorum ara ara
Bu konuyu Cumartesi günü, içine su dökünce beyazlaşan bağlamda ; çoook çooooook derinlemesine irdeleyelim derim ben üstadım

Olsun ama, Kutsal Çizgi Roman bizden yana işte
denizkara isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 06.Kasım.2013, 13:01   #6
Yönetici

Shoryuken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 957836
•Rep Seviyesi :
Shoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond repute
Abi niye böyle bir şey yaptınız? Kendimi çok baskı altında hissettim. Off, hemen balonlamayı bitirip yayınlamalıyım.

Listedeki kitapları merak ettim, ben de dört gözle bekliyorum.. Emekleriniz için teşekkürler..

Fahri Sherlock Holmes

Shoryuken isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 06.Kasım.2013, 16:25   #7
Çeviri Balonlama

Dindar Diker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 157089
•Rep Seviyesi :
Dindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond repute
Allan benim... Kimse sulanmasın, ona göre.
Dindar Diker isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 06.Kasım.2013, 22:47   #8
Süper Üye

birmehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 23412
•Rep Seviyesi :
birmehmet has a reputation beyond reputebirmehmet has a reputation beyond reputebirmehmet has a reputation beyond reputebirmehmet has a reputation beyond reputebirmehmet has a reputation beyond reputebirmehmet has a reputation beyond reputebirmehmet has a reputation beyond reputebirmehmet has a reputation beyond reputebirmehmet has a reputation beyond reputebirmehmet has a reputation beyond reputebirmehmet has a reputation beyond repute
Mutluluk tablosu bu herhalde
çeviri, balonlama,... hepsi benim için
hepinize teşekkürler
profesör ve Shoryuken bunu beğendi.
birmehmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil