Julien Sorel

Kıdemli Üye
10 Eki 2010
177
942
Burada benim takip edebildiklerim içinde 20-30 üye var ki Sayın Profesör’ün nezdinde hepsine soruyorum:

Yahu sizin işiniz gücünüz yok mu, hepiniz mi emeklisiniz?
Sizin misafiriniz gelmez mi? Ev oturmasına gitmiyor musunuz?
Sizin gideceğiniz düğün, cenaze (Allah vermesin) çıkmıyor mu?
Eşiniz dırdır etmiyor mu?
Sizin spor, sinema, televizyon vb. başka hobiniz yok mu?

Ben indirip okumaya yetişemezken, bu kadar taramayı nasıl yapıyorsunuz?
Yoksa işiniz bu da, mayişi (bir halk ağzı olarak maaş) Savok’tan mı alıyonuz?
Nasıl oluyor da oluyor?

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,953
ordu-turkey
Valla ben okumaya yetişemiyorum billaki bu paylaşım isteğine ne denir bir jaguar ki seri tamamlandı ve koleksiyoncular oturup ağlamıştır.Bu gidişle profesör onları bayağı bir ağlatacak bana öyle geliyor.

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,945
23,732
Kıbrıs
Tim ağaç kütüğünün üzerinden atlarken kızılderiliye "Bak şimdi oraya geliyorum,suratına
tolatı yiyeceksin!" diyor.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,097
Eline sağlık büyük şefim.
Emeklerin için teşekkür ederim.
Değerli dostlar mayiş yok ama gönülden dostluk var.
Hedef çizgi roman hepimizin ve herkes okusun.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Paylaştıkça büyüyen bir gönül; işin bütün sırrı bu...
Darısı tüm gönüllerin başına...
Teşekkürler Sayın "Profesör";
en derin saygılarımla...

bayrakzaf.gif

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,645
Gaziantep
Emek...emek...emekli...

Burada benim takip edebildiklerim içinde 20-30 üye var ki Sayın Profesör’ün nezdinde hepsine soruyorum:

Yahu sizin işiniz gücünüz yok mu, hepiniz mi emeklisiniz?Yok.Ben 62 yaşında bir emekliyim.
Sizin misafiriniz gelmez mi? Ev oturmasına gitmiyor musunuz?Gelir.Biz işimize bakarız.
Sizin gideceğiniz düğün, cenaze (Allah vermesin) çıkmıyor mu?Çıkıyor.Ona da gitmiyoruz.
Eşiniz dırdır etmiyor mu?Kesinlikle etmiyor.Ara sıra kalkta, birazda ben internete bakayım diyor.
Sizin spor, sinema, televizyon vb. başka hobiniz yok mu?Yok.Bizim hobimiz belli.

Ben indirip okumaya yetişemezken, bu kadar taramayı nasıl yapıyorsunuz?Gördüğün gibi.
Yoksa işiniz bu da, mayişi (bir halk ağzı olarak maaş) Savok’tan mı alıyonuz?Hem de ne maaş.Bilsen işi gücü bırakır,bütün zamanını bu işe verirsin.
Nasıl oluyor da oluyor?

Şaka bir yana, bu bulaşıcı bir hastalık gibi.(Sevgili "profesör'ümüzün dediği gibi "kanımıza tarama virüsü bulaşmış") Ayrıca çizgi romanı sevmek lazım. Biraz sonra 100 sayfalık Hızlı Gazeteci'nin 20. Kitabı geliyor, size yeni bir iş çıktı.

dynamo

Onursal Üye
3 Eyl 2009
3,180
4,077
Valla ben okumaya yetişemiyorum billaki bu paylaşım isteğine ne denir bir jaguar ki seri tamamlandı ve koleksiyoncular oturup ağlamıştır.Bu gidişle profesör onları bayağı bir ağlatacak bana öyle geliyor.
İnanılmaz enerjinize ve paylaşımlara çok teşekkürler sevgili profesör.