Tarkan

cizgiromanburada

Yeni Üye
6 Eyl 2010
15
110
Üç dört macerası bir arada olan 400,500 sayfalık olarak basılsaydı güzel olur muydu. Saygılar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

cizgiromanburada

Yeni Üye
6 Eyl 2010
15
110
Üstad yayınlanan Tarkanlardan haberim var Benim daha çok sayfalı Tarkanın nasıl olacağı idi.

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,518
Güzel olurdu ama bu ;piyasada gezen 3.seri olur ki satış şansı az olur.Çüz'i fiyatlarla dünya yayınlarının çıkardığı Tarkanları hala bulmak olası.Keza Turkuazlar piyasada .Sizin düşündüğünüz ne için olacak acaba.

cizgiromanburada

Yeni Üye
6 Eyl 2010
15
110
Güzel olurdu ama bu ;piyasada gezen 3.seri olur ki satış şansı az olur.Çüz'i fiyatlarla dünya yayınlarının çıkardığı Tarkanları hala bulmak olası.Keza Turkuazlar piyasada .Sizin düşündüğünüz ne için olacak acaba.
Sadece böyle bir baskı güzel olur diye düşünmüştüm .Hayal işte saygılar.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,639
İzmir
Arkadaşim çizgiromandan bihaber diye beni kastetmiş isen yaışım 53 aynı zamanda Konyadaki tek çizgiroman dükkanıda bana ait ben sadece öyle bir baskının daha güzel olabileceğini söylemiştim .

ertekin47 sizi kast ederek birşey yazmadı.
Çizgi Romanı Çocuklar Okur Diyenin Alnını Karışlarım.
Çizgi Romandan Bihaber İnsanların Aklından Şüphe Ederim.

alıntada gözüken yazı kişinin imzasında yer almakta olup, yazdığı bütün mesajlarda gözükmektedir. Aynen şimdiki mesaj altında benim imzam olan Bayrak ve Atatürk sembolü gibi.

ertekin

Süper Üye
22 Ağu 2009
1,913
4,850
Navajo Köyü
Arkadaşim çizgiromandan bihaber diye beni kastetmiş isen yaışım 53 aynı zamanda Konyadaki tek çizgiroman dükkanıda bana ait ben sadece öyle bir baskının daha güzel olabileceğini söylemiştim .

yok abim o sadece benim imzam her mesajda çıkıyor lütfen yanlış anlamayın zaten sevgili the darkness abimizde söyledi kötü niyet yok size saygım sonsuz