Martin Mystere Orijinal Sıralı Liste

f.erince

Süper Üye
6 Eki 2009
521
2,680
Arkadaşlar biliyorum ki Marty amca Türkiye'de orijinal liste takip edilerek yayınlanmadı. Acaba orijinal liste ile ilgili bilgisi, araştırması olan paylaşabilir mi? Hazır tüm listeler tamamlanmışken sıraya koyup bir daha okusak, ama sırayla, güzel olur diye düşünüyorum.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,646
Gaziantep
Arkadaşlar biliyorum ki Marty amca Türkiye'de orijinal liste takip edilerek yayınlanmadı. Acaba orijinal liste ile ilgili bilgisi, araştırması olan paylaşabilir mi? Hazır tüm listeler tamamlanmışken sıraya koyup bir daha okusak, ama sırayla, güzel olur diye düşünüyorum.

Lal Kitap'ın yayınladığı Martin Mystere "Klasik Maceralar"orijinal liste takip edilerek yayınlanmıyor mu yoksa???!!!

gökay

Yeni Üye
3 May 2009
45
450

merhaba,
orjinal yayın listesini aşağıdaki linkten görebilirsiniz

Son düzenleme:

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,646
Gaziantep
gky'nin verdiği linkten de anlaşıldığı gibi,Lal Kitap Martin Mystere Klasik Maceraları orijinal sıra ile yayınlamaktadır.