Gordon Tay Yayınları Süper Albüm Sayı 13

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,310
49,914
NeverLand
13.jpg

Yavaş yavaş Gordon serimizin sonuna geliyoruz.
Uzun dönem Türk çizgiromanının temel taşlarından birisi olarak yer alan Flash Gordon, gerek senaryo gerekse birbirinden yetenekli usta çizerler sayesinde tüm dünyada çok sevilmiştir. Fakat nedense aynı ilgiyi Türkiye'de yeterince görmediğini düşünüyorum.
Herkese keyifli okumalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
İzin dönüşü indirecek yığınla kitap birikmiş, gordonlar için binlerce teşekkür, ancak sanırım bunun linkini vermeyi unutmuşsun.

süperego

Süper Üye
20 Haz 2009
1,856
158
Mars
Haklısın Bakunin üstad.Sanırım Türkiye'de bilim-kurgu pek sevilmiyor.Bu tür eserlere insanlar hayal deyip geçiyor.Oysa geleceğe ayna tuttuklarını,yarınların öyle olacağını düşünmüyorlar.Kendimden biliyorum.bilim-kurgu merakım yüzünden arkadaşlarla hep tartışırdık.Gordon'da bana bilim-kurguyu sevdirenlerin başında geliyor.Umarım insanlarımız birgün bilim-kurgyu anlarlar.Tüm arkadaşlara sevgi ve saygılarımla.

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,849
Emeğine sağlık üstadım bende senin gibi düşünüyorum bu tarz çizgi romanlar ülkemizde pek rağbet görmüyor.Söylediğim gibi ben sayende okuyorum ilk defa flashı.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,185
Üstat Bakunin'e çizgi roman dünyasına verdiği destek ve büyük emeğinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum...