Gordon 1.seri sayı 3 Tay yayınları Tek sayfa tarama

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,122
Gordon 1.seri sayı 3 Tay yayınları Tek sayfa tarama 02_07_1973

Tek sayfa olarak özel taramamı beğeninize sunuyorum.
ÇİZGİROMAN YADA KİTAP TARADIĞIMIZDA O BİZİM OLMUYOR.
SADECE TARADIM DİYE O ESERE SAHİPLENME ÇABALARINI ANLAYAMIYORUM.BAZEN ÇİZERİNİ BİLMEDİĞİM ÇİZGİROMANLARDA KARE KARE BÜYÜTEREK SANATÇININ İMZASINI ARIYORUM;YA ZORLUKLA BULUYORUM YADA HİÇ BULAMIYORUM.ÇİZGİROMAN VE KİTAP TARAMALARI HEPİMİZİNDİR.ONLARI ÖZGÜRLEŞTİRME SAVAŞIMIM SÜRECEK

BENDE OLANLARI TARAYARAK, OLMAYANLARI DA TEK SAYFA OLARAK DÜZENLEYİP YENİDEN PAYLAŞACAĞIM.

Gordon Tay Yayınları 1. Seri Sayı 003 - Cehennemden Kaçış.cbr 28.0 MB

mergepdf000dcd.jpg
son

301.jpg
ham tarama

mergepdf002btb.jpg
düzenlenmiş hali

mergepdf014.jpg

adsz1csc.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Sayın "zamangezgini",
emek ve paylaşımınız için teşekkür ediyorum.
Sevgi ve saygılarımla...

bayrakzaf.gif

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,047
Sarıyer
Değerli dostum, çabanı takdirle karşılıyorum. Çizgiromanlar hepimizin. Her sayfaya ad yazmak, çizgileri kirletmekten başka bir işe yaramıyor. Garip olan açık alandakilerin "oldukça temiz", kapalı kapılar ardındakilerin "bol fligranlı" olması .

Yolun uzun ve taşlı kolay gelsin.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,292
4,469
Güzel kardeşim,yalnızca yaptığın paylaşım için değil,aynı zamanda çizgi roman ile ilgili düşüncelerin için de çok teşekkür ederim.
Değerl, kardeşim emeklerin için sağolasın,en iyi günler dilerim,hoşçakal.

varülke

Guest
24 Şub 2012
51
72
Çok teşekkür eder, kaliteli paylaşımlarınızın devamını temenni ederim...

12 Şub 2010
15,006
543,719
Daha önce de bir vesile ile belirtmiştim. Kahramanların sevgilileri içinde en az sevdiğim Süpermen'in Lois'i ve Gordon'un Dale'idir.
Taş Adam'ın Dale için kendini feda etmesine üzülmüştüm bu macerayı ilk okuduğumda (yılı çok eskidir)
Zamangezgini dostumun usta düzenlemesiyle, paylaşımın güzelliği ve aradan geçen zamanda Dale'e olan duygularım değil de ÇR nın nostaljik tadı öne geçmiş, bunun farkına vardım. Teşekkürler dostum. Saygılarımla.