Gırgır Sayı - 0001

pegasus

Süper Üye
6 Ağu 2009
697
1,752
İstanbul

Bu dergiyi ilk taradığımda 100 megabaytın üzerinde yer kaplıyordu. Çözünürlüğünü biraz düşürmek istedim. Biraz fazla düşürmüşüm. Acemiliğime geldi kusura bakmayın!..

Moderatör tarafında düzenlendi:

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,307
49,877
NeverLand
Dostum emek verip uğraşmışsın.
Üstelik Türk mizah tarihinin yapıtaşlarından birisini kazandırmışsın.
Ertuğrul Akbay idaresindeki Gırgır'ın belki de en başarılı yayını bu ilave olmuştur.
Çok teşekkür ederim.

poseidon

Yeni Üye
26 Ağu 2009
17
1
Bu dergiler yüzünden erkenden okuma yazmayı erken öğrenmiştim ben. İlk sayıyı görmek ne kadar da güzel. Emeğine yüzlerc kez teşekkürler arkadaşım...

grkszhrf

Aktif Üye
18 Ağu 2010
239
25
Yahu arkadaşlar bu dergileri okumuyor sadece resimlerinemi bakıyorsuznuz, teşekkür etmişsiniz ama birşey okunmuyor bir anlam veremedim.

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,806
Yahu arkadaşlar bu dergileri okumuyor sadece resimlerinemi bakıyorsuznuz, teşekkür etmişsiniz ama birşey okunmuyor bir anlam veremedim.

Anlam aramana gerek yok dostum. Okuyabildiğimiz kadarıyla idare edebiliyoruz. Kaybettiğimiz her bir değeri böylede olsa, foruma kazandırmak kar geliyor yeri gelince.

sanfigra

Yeni Üye
4 Haz 2011
1
0

Beğenmeyen arkadaşlar mizah dünyasında bir sembol olmuş bu derginin okunabilenleri elinizde varsa siz koyun. Ayrıca bu bir karikatür dergisi espriyi çizgilerle anlatır. Anabritannica değil

Son düzenleme:

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,643
Gaziantep
1980 öncesi 500.000 in üzerinde satan bir mizah dergisiydi.Şimdi hiç bir yayın ne bu kadar satıyor ne de okunuyor.Yazık.