Yeniden Merhaba

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
25,910
ordu-turkey
Değerli forumdaşlar yaklaşık 5 aylık bir sıkıntılı dönem yaşadım.Gerek manen ve gerekse maddeten yaşadığım bu sıkıntılı dönemde
bana en büyük destek yine çizgiromanlar oldu.Tıpkı çocukluğumda olduğu gibi.Burada emeklerine teşekkür etmek istediğim hatırlayabildiğim
isimlere teşekkür etmek boynumun borcu.Başta palio68-ozan ikilisi melih41,kolibri,mehmet ali,savok,sarkomer,yeryüzü,bakunin,direnc11,profesör ustad,prince,mistercaki,
caretta,zamangezgini ve daha şu an isimlerini hatırlayamadığım pek çok güzel insanlar hepiniz o emeklerinizle taradığınız kitaplar sayesinde benim bir nebze de olsa
kafamı dağıtmamı sağladınız.Yürekten verdiğiniz kapatmadığınız o emeklerinizle kimbilir ilerde birgün yine başka sıkıntı yaşayacak bir insana daha destek olup
onun hayır dualarını da alacaksınız.Yolunuz doğrudur.Siz ve bu foruma ve çizgiroman okuyucularına katkı sağlayan ve sağlamış tüm güzel insanlardan allah razı olsun.
Önümüzdeki bir kaç ay içinde kayıp paylaşımlarımı da vaktim olduğunda tekrar ekleyeceğim.Hepinize güzel ve mutlu günler diliyorum.Saygılarımla.

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
Geçmiş olsun mutluluğunuza ve iyiliğinize bir nebze katkımız olmuşsa ne mutlu bize.tekrar hoş geldiniz.

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,064
Sevgili dostum sen hiç ayrılmamıştın ki! Hep aramızdaydın zaten... Ama yine de hoşgeldin diyelim bu vesileyle... Güzel paylaşımlarını bekliyoruz.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Geçmiş olsun Serdar ağabey; umarım bundan sonra önünde sıkıntısız, dertsiz, kedersiz; mutlu ve huzurlu bir yaşam olur. Tabi ki de ÇR dolu...

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Sevgili serdary67,
Sıkıtılı bir dönem geçmenize üzüldüm.
Ama sanırım sorunlarınızı hallettiniz.
Tekrar sizi burada görmekten mutluyuz.
Selam ve saygılar.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
25,910
ordu-turkey
Sevgili serdary67,
Sıkıtılı bir dönem geçmenize üzüldüm.
Ama sanırım sorunlarınızı hallettiniz.
Tekrar sizi burada görmekten mutluyuz.
Selam ve saygılar.

Değerli kardeşim hayat böyle tam 15 yıl önce istanbul da yine hem de daha da sıkıntılı bir 6 ay yaşamıştım.Ama hep şuna inandım bir allah var ve gerçekten yürekten yardım istenirse yardım geliyor.Ben bunu hep yaşadım.Bugün iyi durumdayım ama yarın bakmışım ki belki kaza geçirmişim hayat böyle işte onun için her nefes çok özel ve kıymetli anın kıymetini bilip yaşamak önemli ve bir nebze de olsa yaşayan tüm canlılara yardım etmek insanı insan yapan bu gerisi teferruat.Sevgilerimle.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Serdar kardeşim problemin,sıkıntın her ne ise gelmiş geçmiş olsun.Dilerim bir daha sıkıntı görme,hep mutlu ol.Allah(c.c) senin her daim yanında olsun.

Önder Çakı

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
5 Ağu 2012
263
1,722
Geçmiş olsun dostum.
Çizgiroman terapi gibidir bizler için.
Bazen, rahatsızlıkları günümüz tedavi yöntemlerinden ziyade, profesörün pozitif enerjisi çözer.
Hatta bir doz yeter...

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
25,910
ordu-turkey
Geçmiş olsun dostum.
Çizgiroman terapi gibidir bizler için.
Bazen, rahatsızlıkları günümüz tedavi yöntemlerinden ziyade, profesörün pozitif enerjisi çözer.
Hatta bir doz yeter...
Sevgili caki sıkıntı kısa süre önce bitmişti.Ama yine başladı.Bakalım allah neyler neylerse güzel eyler.Öyle bir ülkede yaşıyoruz ki yarın nasıl bir güne başlayacağımız belli değil.Psikolojisi bozulmuş bir toplumuz hergün yeni bir saçmalık ile güne başlıyoruz.Nazik destek mesajın için sağol kardeşim.

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,304
49,801
NeverLand
Her şeyin yolunda gitmesini beklemek belki hayalcilik ama esas olanın karşılaştığımız güçlükler karşısındaki tutumumuzun nasıl olduğu ya da olacağı.
Yaşamış olduğunuz sorun her neyse geride kalmış olmasını ümit ediyor ve sizi seven, değer veren insanların sizler için yapmış olduğu güzel yorumlar nedeniyle hayat içinde göstermiş olduğunuz tutumunuzun doğru olduğunu görebiliyorum.
Sevgiyle kalın.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
25,910
ordu-turkey
Her şeyin yolunda gitmesini beklemek belki hayalcilik ama esas olanın karşılaştığımız güçlükler karşısındaki tutumumuzun nasıl olduğu ya da olacağı.
Yaşamış olduğunuz sorun her neyse geride kalmış olmasını ümit ediyor ve sizi seven, değer veren insanların sizler için yapmış olduğu güzel yorumlar nedeniyle hayat içinde göstermiş olduğunuz tutumunuzun doğru olduğunu görebiliyorum.
Sevgiyle kalın.
Sayın kaptan burası keşke hayat gibi olsa ama hayatta ki insanlar çevremiz bizler gibi fedakar değil hep alıcı emeğe yapılan işe değersiz bir topluma dönüştü.Amaç çok çabuk köşe olmak birilerinin sırtından yükselmek olmuş.Mesleki ahlak meslektaşının yanında olmak bitmiş.Burada ise tam tersi insanlar yani gerçek insanlığını yitirmemiş insanlar var belki az ama var.Saygılarımla.