Kırık Linklere Destek

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,872
Sevgili Forumdaşlar, Dostlar, Arkadaşlar, Kardeşler.

Eğer ukalalık, ahkam kesme olarak nitelemezseniz. Bir konuya dikkat çekmek istiyorum.

Bilindiği üzere bazı konuların özellikle eski paylaşım veya alıntı olan linkler (Çoğunlukla Rapid) zamanla silinebiliyor.
Link yenilemeyi zaman zaman Yönetici arkadaşlar yapmaktalar. Ancak her zaman onlardan beklememek gerekir diye düşünüyorum. Kırık linkleri hemen farketmeyebilirler. Ayrıca Yönetici arkadaşlarımız da bu sitenin maaşlı elemanları değiller. Herkesin bir işi, bir ailesi var.

Linkler siliniyor zaman zaman da yenileniyor. Bazan da aksıyor. Ya da yönetici arkadaşların arşivlerinde olmayabiliyor.

Tüm forum üyelerini bu konuda yardımcı olmaya davet ediyorum.

Özellikle eski paylaşımlar konusunda biraz daha duyarlı olmaya davet ediyorum arkadaşları.
Yeni forum üyelerin, bilgisayarı arızalananveya virus bulaşıp arşivleri silinen arkadaşların bu linklere ihtiyacı olabilir.

Arkadaşlardan duyarlı olmalarını bekliyorum

Sevgi ve Saygılarımla.

barışvolkan

banned
9 Kas 2011
276
541
Sevgili Forumdaşlar, Dostlar, Arkadaşlar, Kardeşler.

Eğer ukalalık, ahkam kesme olarak nitelemezseniz. Bir konuya dikkat çekmek istiyorum.

Bilindiği üzere bazı konuların özellikle eski paylaşım veya alıntı olan linkler (Çoğunlukla Rapid) zamanla silinebiliyor.
Link yenilemeyi zaman zaman Yönetici arkadaşlar yapmaktalar. Ancak her zaman onlardan beklememek gerekir diye düşünüyorum. Kırık linkleri hemen farketmeyebilirler. Ayrıca Yönetici arkadaşlarımız da bu sitenin maaşlı elemanları değiller. Herkesin bir işi, bir ailesi var.

Linkler siliniyor zaman zaman da yenileniyor. Bazan da aksıyor. Ya da yönetici arkadaşların arşivlerinde olmayabiliyor.

Tüm forum üyelerini bu konuda yardımcı olmaya davet ediyorum.

Özellikle eski paylaşımlar konusunda biraz daha duyarlı olmaya davet ediyorum arkadaşları.
Yeni forum üyelerin, bilgisayarı arızalananveya virus bulaşıp arşivleri silinen arkadaşların bu linklere ihtiyacı olabilir.

Arkadaşlardan duyarlı olmalarını bekliyorum

Sevgi ve Saygılarımla.

Haklısın sevgili arkadaşım,sana ve fikrine katılıyorum.
sevgi ve saygılarımla...Teşekkürler.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,066
Sarıyer
İzninizle arşivinde 1000 küsur yenilenmiş & Kendine ait olmayan linki olan biri olarak bu konuda iki kelam etme hakkımı kendimde görüyorum.

Bu forum hepimizin. Bir şekilde burada uygun görüldüğü için yönetici olmuşsam bu 7 X 24 burada vakit geçireceğim anlamına gelmemeli ve ben 500 kere görüntülenmiş "bilmem kaç defa indirilmiş" linkleri yeniden upload etmekten çoğunluğun ilgisini çekmeyen "arasında bulasın" türü linkleri upload etmeye vakit bulamıyorum.

Bu nedenle artık su kaynatıyorum.

- 100 kere görüntülenmiş
- link kırık haricinde "hiç bir mesaj" yazılmamış hiç bir link tarafımdan yenilenmeyecektir.

100 küsur kere görüntülenmiş bir link nasıl olsa benden başka forum ahalisinde de vardır ve nasıl olsa yenileyecek bir centilmen çıkar diye,

Hiç mesaj yazılmamış bir linki de "nasıl olsa bugüne kadar kimse takmamış" bugünden sonra da ben takmayayım diye.

Forumdan bugüne kadar indirdikleri ile bir arşiv oluşturmuş arkadaşların taşın altına ellerini koymaları gerekiyor yoksa bu iş 3 - 5 kişinin çabaları ile dönmeyecek.

Son düzenleme:

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Kesinlikle katılıyorum. Nasılsa forumda yöneticiler var armut piş ağzıma düş şekli bir davranış kesinlikle hoş bir durum değil. Elimden geldiği kadar kırık link eğer arşivimde varsa hiç üşenmeden yükler koyarım elimze yapışak değil ya. Sonuçta bu forum 3-5 kişinin değil hepimizin lütfen yeterli özveriyi gösterelim.

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,377
3,555
Midgard
Rapidshare'e bi türlü üye olamamam harici en azından mediafire alternatif link eklemeyi düşünüyorum,artık çorbada ne kadar katkımız olursa :)

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,141
Bu başlık için neco50 dostumuza teşekkür ederim.
Herkes işin bir kenarından tutarsa yapılan iş hem kolay hem lezzetli olur.

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,872
Benin kontrollerimde en fazla kırık linkler, Teksas ve Tommiks Ceylan yayınları başta olmak üzere, Zagor Tay Yayınları 465'lik Fasikül ve 350'lik serinin eski paylaşım Rapid linkleri, Mister No Tay Fasikül ve 244'lük Albüm, Süpermen ve Örümcekadam MegaUpload linkleri.

Şu anda aklıma gelenler bunlar.
Arkadaşlardan ricam, linkleri kontrol edebiliyor ise, edemiyor zaman ayıramıyor ise konulardaki son mesajlara baktığında kırık link mesajı varsa yardımcı olabilirlerse çok iyi olur.

Selam ve saygılarımla.

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,377
3,555
Midgard
Ya benim bi maruzatım olucak. Ben kırık linkleri mediafire'dan yüklüyorum sitedede paylaşıyorumda konu tekrarı olmasın diye konuya cevap olarak yazıyorum acaba yönetici abiler konuyu ana mesaja taşıyamazlarmı :S

sandokan

Süper Üye
25 Ocak 2010
3,288
2,738
Almanya-Hameln
Teks, Zagor, Kaptan Swing, Mister No
Yukarida adi gecen Cizgi Romanlarin
kirik linklerinde ben yardimci olabilirim.
Diger Cizgi Romanlarda var ama iddiali
degilim, ihtiyaci olan arkadaslar bana
bildirirlerse en kisa zamanda yardimci
olurum. Saygilarimla.