Lisans Hakkında

koralp

banned
10 Kas 2018
134
291
Şu an Bonelli internet sitesinde yayınlanan listeye göre, Tex, Nathan Never, Julia, Le Storie, Dragonero ve Darwin serilerinin lisansları boşta.

fırat

Aktif Üye
Yeni Üye
4 May 2012
328
799
Düzeltmeleriniz için teşekkürler. Elimden geldiğince imla kurallarına dikkat etmeye çalışıyorum ama bazen olmuyor.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,465
26,954
Çeviren burada,balonlayan burada,okuyan burada,kitap alıp arşivleyen müşteri burada.10 yıl önce olsa neden biz basmıyoruz ki derdim :)
Şu an boyama kitapları bile fumettiden daha fazla satıyordur.Bu sebeple yayınevlerine destek konusunda hepimiz hemfikiriz.Farklı konularla bir bardak suda fırtına koparmaya değmeyeceğini düşünüyorum.
Baskı kalitesi eski yayınevine göre çok önde.Bu konuda tebrik ediyorum.
Tamamen meraktan sorayım.Tut ki bir başka yayınevi de tex basmaya kalksa konu başlığı açısından acaba ne olurdu?

Son düzenleme:

haysal

Onursal Üye
14 Eyl 2018
91
1,086

Tamamen meraktan sorayım.Tut ki bir başka yayınevi de tex basmaya kalksa konu başlığı açısından acaba ne olurdu?

Yayınlamak isteyen yayınevi doğal olarak Bonelli'ye sorar, Bonelli de Türkiye'de Çizgi Düşler yayınlıyor, onlarla sözleşmemiz var der.
Çizgi Düşler eğer vaz geçer ve bunu bize iletirse, o zaman neden olmasın ki der. Ancak Çizgi Düşler hele ki Teks den vaz geçer mi? Hiç sanmıyorum.
Çizgi Düşler'in, ekonomik ve pandemik tüm olumsuzluklara rağmen kesintisiz olarak 10 yıldır sürdürdüğü yayıncılığı bir uzaylı veya zombi istilası olmadıkça en az bir 10 yıl daha devam ettirmeye kararlı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,465
26,954
Yayınlamak isteyen yayınevi doğal olarak Bonelli'ye sorar, Bonelli de Türkiye'de Çizgi Düşler yayınlıyor, onlarla sözleşmemiz var der.
Çizgi Düşler eğer vaz geçer ve bunu bize iletirse, o zaman neden olmasın ki der. Ancak Çizgi Düşler hele ki Teks den vaz geçer mi? Hiç sanmıyorum.
Çizgi Düşler'in, ekonomik ve pandemik tüm olumsuzluklara rağmen kesintisiz olarak 10 yıldır sürdürdüğü yayıncılığı bir uzaylı veya zombi istilası olmadıkça en az bir 10 yıl daha devam ettirmeye kararlı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Bir okuyucu olarak,bir teks ve zagor fanatiği olarak inanılmaz mutlu oldum cevabınızla.Fumettinin amiral gemisi teks ile birlikteliğimiz inşallah bir ömür boyu sürer.Daha önce de belirttiğim gibi baskı kalitesi ve özeni için kocaman bir teşekkürü hak ediyor tüm emeği geçenler.Bir kocaman teşekkür de istikrarları için.
Cevabınız için de size de çok teşekkür ediyorum üstadım.