Çizgi Diyarı'nın Şeref Sayfaları

12 Şub 2010
15,006
543,724
Forumda Bulan Üyeler kısmına baktığımızda kimi zaman aynı anda veya farklı zamanlarda

Suat YALAZ
Hikmet YAMANSAVAŞÇILAR
Yıldırım ÖRER
Ramazan TÜRKMEN
Hakan ALPİN
Cengiz ÜSTÜN
Devrim KUNTER
Sadık BİLCEN
Orhan DÜNDAR (Alituran)

isimleriyle karşılaşıyoruz.

Ustaların varlığı, onlarla aynı havayı solumak, yorumlarını okumak Çizgi Diyarı'nın şeref sayfalarıdır, gururumuzdur.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,994
Bir çizgi roman okuru olarak,rüya gibi.
Bizlerle buluşan ve buluşturan tüm iyi yürekli insanlara gönülden teşekkürler...

hozkoca

Aktif Üye
29 Nis 2009
361
718
Bu ailenin genişleyerek devam ettirmesi bizi çok mutlu ediyor. Ustalarımıza da saygılarımızı sunarız, iyi ki varlar. :)

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,227
Kamlançu
Birçoğu ile yüzyüze tanışma fırsatını kıl payı ile kaçırmış birisi olarak, günün birinde neden olmasın diyorum.
Aynı sevgiyi paylaşıyorsak o da olacaktır.
Tüm dostlara ve üstadlara selamlar.

R.Türkmen

Çizgi Roman Ustası
12 Şub 2012
763
2,979
O şeref bize ait Haluk Abi.:) Teveccühünüz için çok teşekkür ederim.
Diyarın üyesi olduğum, sizin gibi yüce gönüllü dostlarla ve büyük üstatlarımla bir arada olduğum için çok mutluyum.

Çizgi Diyarı çizgi romanlarla dolu kocaman bir dünya oldu.
Çizgi romanların en yaygın olarak paylaşıldığı, çizgi roman kültürü üzerine görsel ve bilgi sunan yerli kaynak oldu.
Arayıp bulamadığımız, belki hakkında çok fazla şey bilmediğimiz nice güzel çizgi romanlarla burada karşılaştık.
Yine alıp okuyamadığımız nice yabancı çizgi romanı çevirmen arkadaşlarımız sayesinde buradan da okuyabildik.
Çizgi roman okurlarının mahrum kalmaması için nice seriler paylaşılarak tamamlandı.
Nice çizgi roman sevdalısı o yiğit insanlarla buluşmalarımız sayesinde tanıştık ve dost olduk.
Tüm bunlar çizgi roman adına yapılagelen çok güzel şeylerdi.

Veee... Biz çizerlere göstermiş olduğunuz ilgi, alaka, güleryüz ve çıkardığımız her kitap da destek olmanız bizleri her zaman memnun etmiştir, güç vermiştir.
Biliyoruz ki ardımızda Suat Yalaz gibi büyük üstatlarımız, yüce gönüllü Haluk Abimiz, bizi seven dostlarımız ve kocaman bir Çizgi Diyarı var...:)

Çizgi roman severler için verilen tüm değerli emeklere teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.
Ülkemizde çizgi roman adına çok daha güzel hizmetler yapılacağına inanıyor, yazar, çizer ve okurlar olarak hepimize başarılar diliyorum.
Hep beraber çizgi roman dolu nice yıllara...

Son düzenleme:

abdullahersoy

Aktif Üye
19 Ocak 2012
311
667
Çizgi Diyarı'nın kurucuları ve idarecileri
Çizgi Roman üstadları kadar sizlerde çok değerlisiniz. Sizler olmasaydınız biz o kıymetleri nereden öğrenecektik.
Bu arada birçok paylaşıma emeği geçen Daltas, Ertuğrul, Profesör, Büyük Beyaz ve ismini yazamadığım daha nice değerli arkadaşların yaptıkları hizmete paha biçilemez.
Hepinizi tebrik ediyorum.

Hakan Alpin

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
24 Şub 2015
1,783
15,162
Türkiye'de çizgiroman sanatı adına hep birlikte yaptığımız ve yapacağımız tüm o güzelliklerin bir parçası olmama imkan veren bu siteye ve sitedeki tüm dostlarıma ben de teşekkür ediyorum. Buradaki çizgiroman sevgisi ve sevdası umarım hiç kaybolmaz ve aramıza katılacak dostlarla daha da güçlenir.
Bu vesileyle herkese sevgi ve selamlarımı iletiyorum.

thorkill

Yeni Üye
26 Mar 2013
94
146
Büyük üstadların yazılarını keyifle okuduk,ne güzel zamanlardı 1980/90 lar ,iyiki bu insanlarla aynı zaman aralığında yaşıyoruz,saygılar..